Vestuvinė puokštė jaunosios ir jaunikio akimis

Vestuvinė puokštė jaunosios ir jaunikio akimisVestuvinė puokštę, tai ne šiaip gėlių puokštė, kuri bus metama netekėjusioms panelėms. Kitu atveju, kam būtų reikėję tiek stengtis dėl puokštės, jei ją atiduodi kitoms, jei gaudimo metu panelės gali net suplėšyti puokštę?? Stengiamasi dėl vestuvinės puokštės todėl, kad vestuvinę puokštę nuotaka nori pasilikti sau ir dar ne vieną dieną ja džiaugtis povestuvinėje kelionėje, kiekvieną kartą grįžusi į viešbučio kambarį. Puokštės metimui sukuriama antroji puokštė, gal net kiek kuklesnė už pagrindinę nuotakos puokštę, o gal identiška kopija. Nuotakos įvairiai priima sprendimus. Esmė ta, kad vestuvių dieną gėlės šioje šventėje gauna daug dėmesio nepaisant to, ar nuotakos rankose viena puokštė, ar dvi.

Faktas tas, kad vestuvinė puokštė, bent jau viena, per vestuves yra reikalinga. Pagal nuotakos puokštę kuriamos ir pamergių puokštės, jei vestuvės planuojamos labai smulkmeniškai ir su dideliu biudžetu. Biudžetas vestuvėms yra be galo svarbus, jo nuvertinti negalima, nes nuo jo labiausiai ir priklauso, ar šventė bus kukli, ar tokia, kurios metu pildosi visi nuotakos įgeidžiai, visos jaunikio svajonės. Žinokite, kad ne tik nuotaka, bet ir jaunikis turi susikūręs vestuvių viziją. Dėl šios priežasties planavimui, net ir pačių kukliausių vestuvių, reikia laiko, kad jaunikis ir jaunoji spėtų savo vizijas suderinti ir paversti viena bendra idėja, darnia idėja.

Būna, kad jaunikis seniai įsivaizduoja, kad nori išsinuomoti vestuvėms balta smokingą, dėvėti šviesų kaklaraištį ir šviesią avalynę. Tik jis nepagalvoja apie tai, kad mergina, svajodama apie vestuves sukuria vaizdą ne tik savo vestuvinės suknelės, bet ir jaunikio kostiumo. Galbūt jos nuomone jaunikis bus ne su smokingu, o su juodu fraku ir juoda varlyte po kaklu, su cilindrine kepure ir atrodys kaip tikras retro džentelmenas. Kaip tokiose situacijose gimsta kompromisai vienas dievas ir jaunavedžiai težino. Nuomonės gali nesutapti ne tik dėl aprangos, bet ir dėl to kaip turi atrodyti vestuvinė puokštė bei kiti vestuvėms būtini atributai. Įsivaizduokite tai kad nuo nuotakos vestuvinės puokštės stiliaus priklauso salės puošimas. Nuotakos puokštė bus iš raudonų rožyčių, o jaunikiui raudona spalva nepatinka, jis nori pastelinių spalvų, balta su geltona derinio, arba balta su mėlyna ir jokios raudonos… Ką daryti nuotakai, kuri dievina raudonas rožes? Pačiai nusileisti ar kažkaip įkalbėti jaunikį, kad nusileistų jis? Jei pora nesugeba susitarti vestuvių planavimo metu, ar sugebės santuokiniame gyvenime priimti sprendimus, kai jų nuomonės vėl nesutaps, pavyzdžiui, vaikų auklėjime. Dėl tokių ir panašių minčių vienas iš jaunavedžių net gali sudvejoti, ar tikrai verta eiti prie altoriaus… o realybėje visai nesinori pabėgusios nuotakos ar jaunikio kaip filmuose… nes romantiniuose filmuose ir po „pabėgimo“ poros vėl susieina ir galiausiai susituokia, o realybėje išdidumas grįžti nebeleistų.

Darome išvadą, kad vestuvinė puokštė ir kiti vestuvių planavimo darbai – tai ne tik vestuvių planavimas, tai – kur kas didesnis išbandymas jaunavedžiams nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Šiaip ar taip, vestuvinė puokštė negali būti nuvertinama, nes ji yra reikšminga simboline reikšme. Juk apie vestuves galvoja ne tik ta, kuri ką tik žengė prie altoriaus su savo svajonių vyru, bet ir ta, kuri svajoja sutikti savąjį princą ant balto žirgo. Galbūt ir kita mergina trokšta apsirengti ta akinamai balta suknele ir kad rankose pabūtų asmeniškai jai kurta vestuvinė puokštė, o ne ta, kuri buvo kurta jos sesei / draugei / pusseserei ar pan…

Leave a Reply