Vandens gerinimo įrenginiai: placebas ar kokybė?

vandens gerinimo įrenginiaiGyvenimo kokybę geriname pačiais įvairiausiais būdais, nes norime gražiai atrodyti ir gerai jaustis. Mes portuojame kiekvieną rytą ar vakarą arba bent jau kartą per savaitę, nes norime palaikyti fizinį aktyvumą ne tik grožio sumetimais, bet ir sveikatos. Sveikame kūne – sveika siela. Šis posakis mus pasiekė dar iš labai labai senų laikų. Vis dėlto, sportas – ne vienintelė priemonė tapti laimingesniems. Subalansavus mitybą dings virškinimo trakto sutrikimai, pagerės miego kokybė, jausitės žvalesni, sveikesni. Be to, neretai sportas neduoda gerų rezultatų, jei neskiriama pakankamai dėmesio tam, ką valgome. Tinkamai maitinantis svorį galima reguliuoti ir  be sporto pagalbos. Dar norėtume priminti, kad dieta nereiškia visų tų „populiarių“ receptų, kai iš račiono išimama viskas ir valgoma tik obuoliai ar koks kitas produktas. Ne, dieta – būdas valgyti tai, kas tinka tavo organizmui. Dietą reikia rinktis ne iš interneto platybių ar draugių patarimų, o nuėjus pas dietologą, kuris jums sukurs individualų mitybos planą. Tačiau labiau už sportą ir maistą yra svarbus vanduo! Be vandens išnyks gyvybė, o vanduo neatsinaujinantis gamtos išteklis. Dėl šios priežasties raginame vandenį naudoti atsakingai.  Jei namuose nėra galimybės gerti sveiką vandenį, pasvarstykite galimybę naudotis vandens filtrais. Vandens filtrai – tai vandens gerinimo įrenginiais, kurie keičia vandens sudėtį.

Daugiau informacijos: http://www.filtrai.lt

Kaip žinote, nors vanduo yra skaidrus ir plika akimi nematome jo sudedamųjų dalių, jis turi tam tikrų mineralinių medžiagų, reikalingų žmogaus organizmui. Vandens gerinimo įrenginiai tų medžiagų kiekį didina arba mažina priklausomai nuo situacijos. Jei jums svarbi, o tikrai turėtų būti svarbi, geriamojo vandens kokybė, atlikite vandens testą ir sužinokite jo cheminę sudėtį. Tik tada būsite tikri, ar jūsų namuose turi būti vandens gerinimo įrenginiai ir kokios rūšies. Vieni šalina nitratus (dažniausiai šulinių vandeniui nuosavuose namuose), kiti – geležies perteklių ir t. t. Prastą vandens kokybę galite numanyti ir iš tam tikrų požymių – spalvos, skonio, kvapo. Minėti požymiai priklauso būtent nuo vandenyje ištirpusių mineralinių medžiagų kiekio. Pats vanduo yra beskonis ir bekvapis, o požymius suteikia jame esančios medžiagos. Norėdami, kad vandens gerinimo įrenginiai iš tikrųjų gerintų vandens kokybę, prieš pirkdami vandens filtrą ne tik atlikite vandens testą, bet ir būtinai pasitarkite su pardavimo konsultantu, kuris padės įsigyti tinkamos rūšies prietaisą.

Dažnai apie vandenį mes net nesusimąstome, tačiau įprotis gerti daug gryno vandens yra pats geriausias, kokį galite turėti savo sveikatos labui. Didžiąją žmogaus organizmo dalį ir sudaro ne kas kita, o vanduo! Kartais tikima, kad geriant arbatą, kavą ir kitus gėrimus mes gauname pakankamai vandens, tačiau tai nėra tiesa. Medikai pataria per dieną išgerti du litrus vandens nepaisant visų kitų gėrimų vartojimo. O jei norite jaustis sveiki, gerinkite vandenį vandens gerinimo įrenginiais. Šiukštu negalvokite, kad sveikiausias geriamasis vanduo yra parduotuvėje, plastikiniuose buteliuose. Tyrimai rodo, kad yra ne mažai atvejų, kai čiaupo vanduo yra geresnės arba tokios pačios kokybės kaip ir iš buteliukų. Tokiu atvejų, kam leisti pinigus? Gerkite vandenį iš namų.

Vandens gerinimo įrenginiai turi būti perkami ne tik pagal vandens tyrimo rezultatus, bet ir pagal gamintoją, nes ne visi patikimi. Yra tokių gamintų, kurių parduodami vandens gerinimo įrenginiai nedaro jokios įtakos vandens kokybei. Jie atlieka tik placebo vaidmenį. Jūs galvojate, kad geriate sveikesnį vandenį ir apgaunate organizmą. Tik laikui bėgant vis tiek tą pastebėsite, nes kiekvienas melas anksčiau ar vėliau išlenda į dienos šviesą…

Leave a Reply