Tvirti ratai- saugus važiavimas

Tvirti dviračių ratai

Dviračių  ratai tai  yra vienas  iš svarbiausių dviračių  elementų. Daugelis  taip mano ir  tikrai ne veltui. Nuo jūsų dviračio gumos kokybės priklauso jūsų važiavimo patogumas ir  saugumas, ypatingai  važiuojant drėgna  kelio danga.  Jūs važiuojate  dviračiu kiekvieną dieną ir jums yra reikalingos  tokios  padangos, kurios užtikrintu gerą  sukibimą  su keliu ir  apsauga nuo pradūrimų?  O galbūt  jūs važiuosite neasfaltuota kelio  danga  ir važiuosite  ekstremaliai?  Tačiau gali būti ir taip, kad jūs važinėjate labai retai taigi jums  yra svarbiausias patogumas.  Šiam  tikslui  dviratis  turės turėti  skirtingus ratus. Be to, jie turi būti  atitinkamo dydžio. Jums reikia išsiaiškinti koks  variantas  labiausiai tinkamas jums.  Pradžioje  reikėtų  susipažinti  su tuo iš ko yra  sudaryta  dviračio padanga. Pagrindiniai  elementai  yra  šonai,  medžiaginis pagrindas ir paviršius iš guminio  sluoksnio. Tvirti dviračių ratai  tai  yra  vienas iš svarbiausių parametrų, kuris gali užtikrinti jūsų saugumą ir stabilumą kelyje. Tam, kad būtų padidintas padangų tvirtumas į gumą  yra įdedama daugiau pluošto, tokio kuris  yra naudojamas, kai yra gaminamos  automobilių padangos.  Guma yra atspari tepalams  ir benzinui, ji gali būti gaminama  tik iš  sintetinio kaučiuko.  Jis  gali būti natūralus  arba sintetinis. Nuo to kokiomis savybės  pasižymi guma priklauso tai kokiomis savybėmis galės pasigirti padangos.  Tam, kad būtų  padidinamos  tvirtumo savybės į gumą yra dedami dažikliai, stabilizatoriai ir kiti papildomi  komponentai. Nuo to koks  pagrindas yra naudojamas padangose priklauso jų forma.

Tvirti dviračių ratai, tai yra tvirta  padangų  guma, kuri yra gaminama naudojant įvairius polimerus  ir monomerus.  Tokių padangų gamyba kainuoja pigiau, tačiau jos  yra kokybiškos ir tvirtos. Tam, kad sužinotumėte kokias medžiagas naudojant yra  gaminamos padangos reikia  per ją perbraukti  sausu pirštu. Guma  eis paskui pirštą, kitos medžiagos nesukels tokio paties  efekto.  Jei jūs  važiuojate asfaltuota kelio danga arba kitais lygiais paviršiais tokiu  atveju geriausias pasirinkimas  bus  slidi.  Dėl jų lygaus paviršiaus esant minimalioms pastangoms galima  pasiekti maksimalų greitį. Taip pat jūsų nenuvils  sukibimas  su kelio danga.  Tačiau jei jūs važiuojate įvairiais paviršiais, tokiais kaip betonas, asfaltas tokiu  atveju optimalus pasirinkimas tai padangos, kurios  skirtos  važiavimui  asfaltuota  danga  arba kalnais.  Jei jūs važiuosite neasfaltuotais keliais jums bus reikalingos  kalnų dviračiams  pritaikytos padangos, kurios užtikrina tinkamą  sukibimą esant  įvairioms sąlygoms.  Jei asmuo važiuoja tik viena danga, tokiu  atveju jūs turite pasirinkti padangas, kurios bus pritaikytos tai dangai.

Važiuojant keliais jums bus reikalingas agresyvus  padangų protektoriaus  piešinys.  Purvini keliai su įvairiomis šaknimis reikalauja ne tik  agresyvaus protektoriaus, tačiau ir spygliukų, kurie  pašalins nešvarumus.  Padangos, kurios  turi daug spygliukų įprastai yra universaliausios.  Jei jūs nežinote kokios  padangos ir kokie ratai  bus tinkamiausi  jūsų dviračiui tokiu atveju vertėtų  pasitarti su konsultantais, kurie jums  suteiks  patarimus.  Įvairios dviračių padangos, kurios gali būti turistinės,  pritaikytos  važiavimui asfaltuotu keliu dažniausiai  skiriasi savo protektoriumi. Protektorius tai yra trimatis piešinys, kuris yra išorinėje padangos pusėje. Būtent nuo jo priklauso padangos  sukibimas su kelio danga.  Jis yra  labai svarbus bet kuriai padangai, tačiau ypatingai  svarbus kalnuose naudojamai padangų gumai, kur net  mažas  rašto  skirtumas labai įtakoja  važiavimą.  Didelis  padangų protektorius visada užtikrina  gerą  sukibimą su keliu, tačiau ir geresnį pasipriešinimą. Reikia surasti balansą  tarp greičio ir  reikalavimų, kurie yra keliami sukibimui. Tvirti  dviračių ratai  tai jūsų saugus  važiavimas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Leave a Reply