Traktorių įsigijimas ir saugus pervežimas

Traktorius pervežimas – tai paslauga, kuri yra labai reikalinga, kai mes įsigyjame naują traktorių. Traktorius – tai išties nemažas mechanizmas, kurio į savo kaimo vietovę tikrai nenusigabensite nei su lengvuoju automobiliu, nei su mikroautobusu. Traktorių pervežimas – tai paslauga, kurią vykdo specialistai, patyrę darbuotojai iš tam tikrų pervežimo bendrovių.zemes-ukio-tech.-pervezimas Traktorių pervežimas vyksta su specialiais sunkvežimiais, platformomis. Tačiau daugeliui jaunų ūkininkų yra keblu išsirinkti naują traktorių, o ne visi ir jaučia poreikį jį naudoti.

Tačiau, jeigu turite, kad ir nedidelį ūkį, ar sodybą, ankščiau ar vėliau Jūs pasiduosite, pavargsite visus darbus dirbti rankomis ir pradėsite ieškoti sau „pagalbininkų“ ūkyje. Žinoma, jei turite tik nedidelį sodą – Jums pakaks turėti ir paprasta vejapjovę, ar trimerį, tačiau, jei dirbami plotai yra dideli – greičiausiai imsite dairytis sau tinkamiausio traktoriaus. Tikriausiai traktoriai Jums asocijuojasi su dideliais dirbamais žemės ūkio plotais, tačiau tikroji tiesa yra ta, jog traktoriai būna visokių dydžių ir formų. Tikriausiai jau teko matyti, kaip Jūsų kaimynas nedidelę sodo veją jau pjauna su nedideliu traktoriuku? Taip, jam tai tikrai patogesnis būdas, nei kepinant saulei naudoti paprastą žoliapjovę.

Šiuo metu parduodami traktoriai yra tokie įvairūs, nes galima nusipirkti įvairius papildomus padargus prie jų ir paversti visus savo ūkio darbus vienu malonumu. Ir tikrai klysta tie, kurie mano, jog traktorius jie galės naudoti tik vasaros sezonu. Traktorius žmonės kuo puikiausiai naudoja ir žiemą. Su jais kasa sniegą nuo kiemo. Juk taip žymiai patogiau, nei vargi su kastuvu, savomis rankomis, kiekvieną mielą rytą, prieš išvažiuojant į darbus. Be to, jei įsigysite tikrai gerą traktorių – galėsite ir šiek papildomai padirbėti, pavyzdžiui, savo apylnkėse galėsite už papildomą mokestį, laisvu nuo darbo metu, kaimynams suarti dirvą, nupjauti žolę ir t.t.

Taigi, kai jau ateina metas išsirinkti naują traktorių – pirmiausia reikia apsvarstyti visus savo poreikius ir susidėlioti prioritetus. Tarkim, jei Jūsų pagrindiniai darbai yra tik savaitgaliais nusijauti žolę – Jums pakaks paprasto vejos, sodo traktoriaus. Tokie traktoriai paprastai turi kelis naudingus priedus, pavyzdžiui, sniego ir rudeninių lapų pūstuvą. Tačiau greičiausiai tokie traktoriai neturės trijų taškų prikabinimo vietos, todėl negalėsite prisidėti sau kokių nors reikalingų priedų. Taip pat paprasti sodo traktoriukai dažniausiai neturi didelio galingumo.

Jei aplink savo namus turite šiek tiek ganyklų, gyvulių ir nedidelius sodus – Jums geriausiai tiks subkompaktiniai, arba kompaktiniai traktoriai. Paprastai jų galingumas yra 15-50 arkio galių. Jie turi dviejų pavarų dėžę ir prie jų yra vietos laisvai prikabinamiems priedams (pavyzdžiui, šieno presui). Taip pat galite atrasti ir tokius pat komunalinius traktorius, tik su keturių pavarų greičių dėže, bei dyzeliniais varikliais. Na, o jei turite didelį ūkį, kuris reikalauja nemažai priežiūros, Jums reikės ir vilkiko. Jis siūlo jau daugiau arklio galių ( 45-110 AG).

Jei Jums niekada neteko dirbti su traktoriumi, tikriausiai galvojate, jog tai yra sunkus darbas. Taip tai yra tikra tiesa, kadangi tikrai reikia žinoti, ką Jūs darote. Važinėti ir valdyti traktorių per dieną tikrai neišmoksite, tačiau su laiku, po truputį tikrai galima padaryti pažangą. Kai kuriems, ypač tiems, kurie niekada net nėra vairavę automobilio, gali būti sunku valdyti traktorių su mechanine pavarų dėže. Pasikonsultuokite su specialistais ir tikrai sulauksite tik pačių geriausių patarimų.

Daugiau informacijos: http://www.baltictransa.lt

Leave a Reply