Stogų danga

stogų dangaStogas tai yra vienas iš svarbiausių jūsų namo konstrukcijos elementų. Jis apsaugos jūs ir jūsų namus  nuo gamtos stichijų, nuo atmosferos kritulių poveikio, nuo vėjo, temperatūros pokyčių, mechaninio poveikio, kenksmingų medžiagų, įvairiausių  vabzdžių, dulkių ir kitų faktorių.  Stogų danga taip pat yra vienas iš svarbiausių jūsų namo elementų, kuris padės tinkamai įrengti jūsų namą. Tai kokia stogo danga jums yra reikalinga priklauso nuo  to kokios formos yra jūsų stogas. Istoriškai viskas susiklostė taip, kad  būtent stogų danga nulemi kaip atrodys jūsų  namas.   Stogo danga jūsų namui suteiks atitinkamą architektūros stilių ir suteiks jūsų namui daugiau originalumo. Šiais laikais stogo dangos pasirinkimui yra skiriamas ypatingas dėmesys, kadangi jų konstrukcijos nuolat tobulėja, stogo dangos yra kitaip montuojamos ir gaminamos iš šiuolaikiškų medžiagų.  Visi mes puikiai suprantame, kad namo stogas, taip pat kai ir sienos yra jūsų namo veidas. Tačiau pasirinkti stogo dangą atsižvelgiant tik į savo skonį tikrai neverta, kadangi galima padaryti  labai didelę klaidą, kuri vėliau  jums suteiks daug žalos.  Labai svarbu, kai yra pasirenkama stogo danga tai kokia yra jūsų stogo konstrukcija. Visa stogų danga gali būti skirstoma į šlaitines ir plokščias. Pirmajai  rūšiai priklauso  įvairios stogų dangos. Tai gal būti ir metalas, šiferis ir net profiliuota stogo danga ir kitos medžiagos.

Daugiau informacijos: http://www.borga.lt

Reikia įsidėmėti, kad stogų danga turi  apsaugoti namus nuo įvairiausių klimato sąlygų, įvairiausių kataklizmų, ji turi būti ilgaamžiška ir patraukli, tai puikiai supranta visi. Tačiau egzistuoja dar labai daug reikalavimų, kuriuos turi atitikti patikima ir kokybiška stogų danga. Taigi stogų dangą naudojimo metu veikia įvairiausi faktoriai:

  • Tai jėgos( vėjas, kruša ir sunkus sniegas);
  • Ne jėgos faktoriai (temperatūros pokyčiai, ultravioletiniai spinduliai).

Visą tai jūsų stogų danga turės ištverti, kai ji bus naudojama. Taigi tampa suprantama, kad stogo danga turi pasižymėti šiomis savybėmis. Ji turi būti tvirta ir ilgaamžiška, hermetiška ir atspari drėgmei, ji turi būti atspari temperatūros pokyčiams. Stogų danga taip pat turi  išlaikyti įvairiausius išorinius faktorius ir tuo pačiu neturi pasikeisti stogo dangos savybės, ji neturi įskilti arba deformuotis. Labai dažnai namų šeimininkai sau užduoda klausimą kokią stogo dangą geriau pasirinkti, tačiau į šį klausimą atsakyti vienareikšmiškai  negalima, kadangi kiekviena situacija yra individuali ir atsižvelgiant į ją turi būti pasirenkama tinkama stogo danga, kadangi ji turi atitikti  stogo parametrus ir turi būti naudojama pagal savo paskirtį. Taigi jei jūs norite sau pasirinkti tinkamą stogo dangą yra būtina sužinoti visą reikalingą informaciją apie  įvairias stogų  dangos rūšis, reikia žinoti iš kokių medžiagų jos yra gaminamos ir kokios yra jų charakteristikos. Šiuolaikiška stogų danga tai yra  nauji techniniai sprendimai, kurie suteikia galimybę stogą padaryti techniškesniu ir ilgaamžiškesniu, tai yra naujos šiuolaikiškesnės medžiagos ir pagaliau tai yra  naujos formos, nauji spalviniai sprendimai ir dekoratyviniai elementai.  Populiariausios stogų dangos yra  natūralios čerpės, metalo danga, vario danga ir daug kitų įvairiausių variantų.  Stogų dangos pasirinkimas tai yra labai atsakinga užduotis, kadangi šiuolaikiška stogų danga turi būti patikima, ji turi ilgai tarnauti ir turi būti techniška. Žvelgiant iš estetinės pusės stogų danga    yra labai svarbi, kadangi nuo jos priklauso kaip atrodys jūsų namas.  Kai jūs pasirenkate stogo dangą jūs pasirenkate  ne tik medžiagą su tam tikromis techninėmis savybėmis, tačiau  jūs  tip pat pasirenkate ir savo namo estetinę išvaizdą.

 

 

Leave a Reply