Stogo danga jūs apsaugos nuo netikėtumų

Stogai ir stogo dangos gali garantuoti jūsų namui ilgaamžiškumą ir patikimumą. Seniau populiariausia stogo danga buvo ruberoidas. Geriausiu atveju, tačiau labai retai tai buvo metalinis stogas iš cinkuotos geležies. Tačiau šiais laikais namo stogas, tai yra svarbus elementas, kuris apsaugo namą nuo drėgmės ir gali suteikti stogui originalią išvaizdą. Šiandien stogas tai yra namo galva. Todėl mes klientams siūlome platų stogo dangos asortimentą, kiekviena danga pasižymi skirtingomis charakteristikomis.

Statant užmiesčio namo stogą jums reikia suprasti kokias funkcijas atliks jūsų stogas ir stogo danga  ir kokius reikalavimus ji turi atitikti. Visiškai aišku, kad viena iš pagrindinių funkcijų, kurias turi atlikti  stogo danga, tai yra namo gyventojų apsauga nuo įvairiausios kilmės kritulių, tai yra lietaus, krušos  arba sniego. Dar labai svarbi stogo dangos funkcija, tai yra atsparumas vėjo krūviui. Juk vėjas savo gūsiais ne tik gali nunešti stogą, tačiau ir ant stogo numesti tam tikrus daiktus. Todėl labai svarbu, kad stogo dangos medžiaga iš kurios ji yra pagaminta būtu tvirta ir atspari mechaniniam poveikiui. Taip pat nevertėtu pamiršti ir apie sniego svorį, kurį turi išlaikyti stogas. Jei stogo danga bus nekokybiška arba blogai sumontuota tokiu atveju stogo danga gali būti greitai pažeista. Be to, stogo danga turi būti atspari temperatūros pokyčiams. Juk būtent stogo danga labiausiai kaista dieną ir vėstą naktį.

Ir tai dar  nėra visos stogo dangos funkcijos. Viena iš gyvybiškai svarbių stogo dangos funkcijų, tai yra namo apsauga nuo gaisro ir ugnies plitimo. Kitaip kalbant stogo danga turi būti atspari gaisrui.  Teisingai padengtas stogas neleidžia kauptis kondensatui, kuris gali kauptis iš vidinės pusės ir gali paskatinti grybelio ir pelėsių  atsiradimą. Stogo danga turi trukdyti patekti kenksmingoms medžiagoms. Kad ir kaip norėtųsi sumažinti stogo dangos reikšmę, tačiau to daryti nepavyksta ir matyt tai yra neįmanoma. Mes jums siūlome platų stogo dangos pasirinkimą, tarp kurių jūs galėsite rasti pačius įvairiausius variantus, kurie atitiks jūsų namo ir jūsų reikalavimus ir tikrai jūsų nenuvils.

Štai kodėl yra svarbi stogo danga ir į šį pasirinkimą verta žiūrėti atsakingai. Juk tai yra svarbiausia kiekvieno namo dalis, kuri pasirūpins namo saugumu ir jūs žinosite, kad staiga per stogą nepradės  lyti arba jis staiga neįlūš. Kreipkitės į mus ir jūs galėsite būti įsitikinę, kad jūsų neužklups tokie netikėtumai.

 

Leave a Reply