Privatus darželis Valakampiuose ir kitose Vilniaus vietose

Privatus darželis Valakampiuose jau laukia, kada gi vaikai pradės jį lankyti. Privatūs darželiai visada gali pasiūlyti žymiai geresnes sąlygas Jūsų vaikui, nei valstybiniai. Valstybinės vietos yra valstybinės vietos, kur viskas vyksta „konvejerio“ principu. Ten yra didesnės vaikų grupės ir nėra skiriama tiek daug dėmesio kiekvienam vaikui.

Privatus darželis Valakampiuose ir kitose Vilniaus vietose siūlo visiškai kitokį priėmimą. vaiku darzelisJums, kaip ir visiems tėveliams, tikriausiai yra sunku nuspręsti, ar reikia vesti savo vaiką į darželį, ar ne. Nuomonių yra pačių įvairiausių, tačiau pagrindinis faktorius – yra vaiko amžius. Mes manome, jog vienerių metukų vaikas dar tikrai turi būti su mama, tačiau jau nuo kokių trijų metukų – jam jau reikėtų mokytis ir socialumo. Kviečiame pasiskaityti ir susipažinti su įdomia informacija šiame straipsnyje.

Daugumoje privačių darželių dabar yra taikomas ikimokyklinis ugdymas. Tai yra geriausias būdas Jūsų vaikui pradėti mokytis, tiek socialinių, tiek akademinių žinių. Tai padės Jūsų vaikučiui „palikti“ sėkmingus pradinės mokyklos pamatus. Daugeliui ikimokyklinukų, darželis yra pirmoji vieta, pirmoji patirtis, kur jie yra supažindinami su mokytojo-vaiko santykiais, jų plėtojimu ir tobulinimu. Tada įvyksta ir pirmoji pažintis su didesnėmis ar mažesnėmis, tačiau vaikų grupėmis. Vaikams pirmiausia tenka išmokti dalintis viskuo su kitais. Tai yra labai puiku, kada vienturčiai vaikai to gali ir nemokėti. Taip pat atsiranda proga išmokti tam tikrų taisyklių, rutinos ir jų laikymosi. Taip pat vaikai jau pradeda mokytis to, ko bus mokomi pradinėse klasėse. O tai yra tikrai labai puiki pradžia kiekvienam vaikui.

Su kiekvienais metais vis daugiau darželiai tampa labiau pritaikomi akademinėje veikloje. Todėl yra visiškai nenuostabu, jog tėveliai veda savo vaikus į ikimokyklines grupes tam, kad po to jiems būtų lengviau pačioje mokykloje. Tuo tarpu kiti tėveliai kaip tik nerimauja, kad per didelis krūvis mokslui, ir per daug akademinių pamokėlių, verčia vaikus per greitai suaugti ir neleidžia jiems pilnavertiškai pasidžiaugti vaikyste, daugiau dėmesio skirti tik žaidimas ir t.t. Tai yra gana paini problema, kadangi kiek tėvų, tiek ir nuomonių, todėl kartais darželių adstovybėms yra sunku surasti ta vadinamą aukso viduriuką.

Gera žinia yra ta, jog aukštos kvalifikacijos, privatūs darželiai siūlo labai šiuolaikinius vaikų ugdymo metodus. Nauda yra suteikiama dvejopa: tiek vaiko mokymuisi, tiek ir vystimuisi. Prie šios sėkmės labiausiai prisideda tai, kad privačiuose vaikų darželiuose paprastai dirba kvalifikuoti ir aukšto rango mokytojai ir auklėtojai. Jie turi reikiamą patirtį ir žinias, todėl žino, kaip galima geriausiai suderinti visus vaiko mokymosi įgūdžius, neatimant iš jo noro linksmintis, bei dūkti, aktyviai leisti laisvalaikį. Juk vaikystė yra pats gražiausias žmogaus laikotarpis, todėl yra labai svarbu, kad ji būtų pilnavertė ir teiktų vaikų daug laimės, jog suaugęs jis galėtų pasakyti, kad va „mano vaikystė buvo labai laiminga“.

Atlikti tyrimai parodė, jog jau trijų metų vaikas gali būti kurį laiką atskirtas nuo tėvų ir pradėti mokytis kurti pasitikėjimu grindžiamus santykius su kitais suaugusiaisiais, ne iš savo šeimos ir artimųjų sąrašo. Privačiuose darželiuose yra ugdomi šilti santykiai tarp vaikų, tėvų ir mokytojų. Mokytojai atranda asmeninį ryšį su iekvienu grupės vaiku ir teikia jam tik visapusišką priežiūrą.

Tėvai visada gali gauti reguliaras „ataskaitas“ apie savo vaiko veiklą ir elgesį darželyje. Yra rengiam iįvairūs susitikimai, susirinkimai, tam, kad būtų galima visą sistemč keisti tik geryn ir geryn.

Leave a Reply