Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzėsDaugelių dizainerių nuomone, langai  tai yra labai svarbus namų interjeras. Anksčiau langai buvo puošiami tik medžiaginėmis užuolaidomis.  Tačiau šiais  laikais situacija yra visiškai priešinga, kadangi vis dažniau yra naudojamos įvairios žaliuzės. Plisuotos žaliuzės atsirado dar pakankamai nesenai ir  užkariavo pirkėjų dėmesį, kurie nori savo namuose sukurti prabangų interjerą.  Šių žaliuzių konstrukcija nėra labai sudėtinga. Pagrindinė tokios konstrukcijos dalis tai yra  audinys, kuris  atrodo kaip  akordeonas, kuri yra panaši į  horizontalias žaliuzes. Tvirtas mechanizmas, kurio dėka yra valdomos žaliuzės yra užslėptas nedideliame karnize, kuris yra praktiškai nepastebimas plika akimi. Paprasta valdymo sistema suteikia galimybę  audinius perkelti įvairiomis kryptimis.  Taip pat gali būti derinami dviejų rūšių audiniai, tai yra naktiniam ir dieniniam naudojimui.  Plisuotos žaliuzės suteikia galimybę kontroliuoti šviesos srautą, kuris patenka į kambarį.  Jos savyje suderina  funkcionalumą ir   įprastų žaliuzių paprastumą.  Taip pat galima paminėti, kad jos atrodo pakankamai patraukliai, tai yra būdinga ir įprastoms užuolaidoms.  Įprastos žaliuzės dažniausiai yra naudojamos, kai yra norima įrengti  tinkamą interjerą darbo kambaryje. Daugiau apie tai: soliteka.lt

Įprastų žaliuzių priešingybė yra plisuotos žaliuzės, kurios dažniausiai yra montuojamos  užmiesčio namuose.  Daugelis statybinių projektų numato, kad  namai turės išskirtines langų formas.  Plisuotos žaliuzės yra gaminamos įvairių formų ir įvairios apimties.  Kai tik apdailos darbai yra baigiami ir patalpos yra užpildomos baldais, o per sumontuotus langus patenka  ryškūs šviesos spinduliai kyla vienas tikrai nejuokingas klausimas.   Tai yra klausimas kuris liečia   tinkamo langų dekoro pasirinkimą.  Kai interjere yra neįprastų formų langai, kurie neturi  tiesių kampų ir tampa aišku, kad tokius langus yra neįmanoma dekoruoti  užuolaidomis ar kitais įprastais variantais.  Tokiu atveju jums į pagalbą gali ateiti  plisuotos žaliuzės, kurios gali būti pritaikomos nestandartiniams langams, kadangi jos gali būti gaminamos įvairių  formų ir dydžių.  Plisuotos žaliuzės  puikiai tinka žiemos sodams ir net oranžerijoms.  Jos gali  būti montuojamos tiek  vertikalioje, tiek ir horizontalioje  plokštumoje, taip pat ir kampu.  Kad būtų tinkamai valdomos šiuos užuolaidos gali būti naudojama automatika, kai yra naudojamas elektros tinklas kas tikriausiai plisuotas žaliuzes paverčia dar patrauklesnėmis klientams.  Šiais laikais yra  rinkoje pateiktas didelis plisuotų žaliuzių pasirinkimas.  Tai suteiks jūsų namuose sukurti individualų ir unikalų stilių visiems jūsų lingams, kurie be jokių abejonių taps jūsų  unikalaus interjero dalimi.

Tokios plisuotos žaliuzės yra  labai paprastai prižiūrimos, tai dažniausiai yra atliekama su  virvelės arba grandinėlės pagalba.  Plisuotos žaliuzės yra atliekamas įvairiomis modifikacijomis (tiek kalbant apie dydį, tiek ir apie formas) ir tai  natūralu, kadangi jos gali būti montuojamos net mansardose.  Kadangi šių žaliuzių atspalvių pasirinkimas yra labai gausus, todėl jos galės   pabrėžti jūsų interjero unikalumą.  Jei šios žaliuzės nėra tai ko jūs ieškojote, tokiu atveju jūs galite labai apsirikti.  Jos atsirado pakankamai nesenai, tačiau jos pakankamai greitai tapo populiarios pirkėjų tarpe, kurie nori, kad jų namų stilius atrodytu unikaliai.  Šie produktai jums gali pasiūlyti  sėkmingas ir  nelabai sėkmingas sistemas, kurios jūsų namus gali apsaugoti nuo saulės ir kurios  gali būti  montuojamos praktiškai visuose  languose.  Nesvarbu kokios yra jų formos.  Plisuotos žaliuzės turbūt yra  labiau prestižinės ir  šiuolaikiškos nei kiti dekoravimo variantai. Verta paminėti, kad jos gali būti montuojamos tiek ant vertikalių ir mansardų langų, tiek ir ant horizontalių langų.   Tai yra sistema, kuri yra sudaryta iš viršutinio ir apatinio karnizo tarp kurių ir yra dedami plisuoti audiniai.  Plisuotos žaliuzės gali būti  praktiškai bet kurios spalvos ir atspalvio, be to pasižymi įvairiomis  šviesos pralaidumo charakteristikomis.

Leave a Reply