Pirmyn į anglų kalbos kursus!

Anglų kalbos kursai gali tapti jūsų tiltu į ateitį. Kalba yra integrali mūsų tapatybės dalis, ji turi atitikti mus supančio pasaulio pažinimo, mąstymo, mokymosi ir svarbiausia – bendravimo poreikius. Būtent anglų kalba itin sparčiai veržiasi į Lietuvos gyvenimą, sukeldama prieštaringų nuomonių. Viena yra nepagarba savo gimtajai – lietuvių – kalbai, visai kita yra mokymasis tų kalbų, kurios praplečia akiratį, suteikia galimybes tobulėti ne tik kaip asmenybei, bet ir verslo požiūriu. Ieškant perspektyvaus darbo, anglų kalbos nemokėjimas tampa didžiuliu trūkumu, kurį reikėtų ją mokantis šalinti.

Anglų kalba – germanų kalbų grupės kalba. Vartojama Jungtinėje Karalystėje, JAV, Australijoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, 60 % Kanadoje, iš dalies Pietų Afrikos Respublikoje, Indijoje . Ji taip pat yra viena iš oficialių JT kalbų. Per XX a. anglų kalba tapo pasauline lingua franca, iš šio statuso išstumdama prancūzų kalbą. Daugelyje šalių anglų kalba mokoma mokyklose kaip pirmoji užsienio kalba, anglų kalba yra daugelio tarptautinių organizacijų kalba.

Anglų kalba – analitinė, kurioje gausu pagalbinių žodžių, maža galūnių, santykiai tarp žodžių sakinyje reiškiami žodžių tvarka. Yra trys linksniai: vardininkas, kilmininkas ir objektyvinis linksnis, kuris yra datyvo, akuzatyvo ir abliatyvo junginys. Santykius, kurie lietuvių kalboje nusakomi linksniais, parodo prielinksniai. Žodžio vieta sakinyje griežta. Rašyba archaiška, nutolusi nuo tarimo. Pati kalba turi daugybę tarmių bei regioninių variantų, kai kurie stipriai skiriasi nuo bendrinės kalbos.

Po nepriklausomybės atkūrimo anglų kalbą mokytis pasirenka 80 % visų Lietuvos moksleivių.

Mokantis anglų kalbos kursuose ir siekiant mokymosi kokybės, naudojamos efektyvios mokymo programos: įvairi autentiška medžiaga (straipsniai, multimedija, garso ir vaizdo siužetai, kalbos žaidimai ir net kūno kalba) bei kalbų kursų priemonės, kurios yra išleistos kompetentingų užsienio leidyklų. Anglų kalbos kursuose mokoma gramatikos, iškart ją panaudojant kalbant, neatliekant nereikalingų pratimų, kalbos teorija tuoj pat panaudojama praktikoje, sustiprintai lavinama šnekamoji kalba. Visa tai vyksta nedidelėse 4-8 asmenų grupelėse su individualiu dėmesiu kiekvienam, pamokos orientuotos daugiau į mokinį, o mokytojas tik perduoda žinias mokiniui bei jam pagelbėja tai įsisavinti. Savo žinias galite išbandyti nemokamoje bandomojoje pamokoje. Baigus anglų kalbos kursus gausite dvikalbį anglų kursų baigimo sertifikatą.

Ir pabaigai… Atminkite, jog neįmanoma išmokyti jokios kalbos. Tik jūs pats galite jos išmokti. Tad pirmyn į anglų kalbos kursus!

 

Leave a Reply