Nekilnojamas turtas. Kaip protingai jį įsigyti?

Kiekvienas nekilnojamas turtas yra labai svarbus dalykas ir tikrai kiekvienas iš mūsų suvokiame, jog tai yra labai ilgalaikė investicija. Visi, kuriems dabar kaip niekad yra aktualus toks klausimas, kaip nekilnojamas turtas – turėtų paskaityti šį straipsnį ir sužinoti, kokios gi nekilnojamasis turtasyra tos pagrindinės nekilnojamojo turto pirkimo paslaptys. Kiekvienas nekilnojamojo turto agentas tikrai galėtų Jums laisvai patvirtinti, kad kiek žmonių tiek ir nuomonių. Tačiau Jūs tikrai netapsite protingesniu, jeigu visiškai nieko nežinosite apie rinką. Rinkos išmanymas ir tikslus savo poreikių žinojimas – tai yra du pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti, jeigu norime įsigyti kokios nors nekilnojamojo turto. Vis dėlto daugelis kreipiasi į nekilnojamojo turto agentus, nes nori gauti kuo tikslesnę informaciją ir taip pat sulaukti geresnių pasiūlymų. Vis dėlto šiek tiek su visą šia „virtuve“ yra verta susipažinti ir Jums patiems.

Jeigu naujo būsto įsigijimui, ketinate imti paskolą – būkite labai atidūs. Šiais laikais ne visos jos yra patikimos, todėl reikia būti labai atidiems. Geriau jau pasiklausinėkite savo giminių tarpe – galbūt kažkas gali suteikti tam tikrą paskolą ir neskaičiuojant Jums tų baisių palūkanų. Niekada neskubėkite ir būsite pirmas. Išnagrinėkite pačius įvairiausius pasiūlymus ir tik tada, būtinai su kažkuo iš šeimos pasitarę, bandykite priimti vienokius, ar kitokius sprendimus.

Jeigu jau ir esate kažką nusižiūrėję, tai mes Jums patariame iš anksto paprašyti ir visos namo schemos, žemėlapio, dar kitaip vadinamo – išplanavimo. Jums reikia kuo tiksliau žinoti, kur yra Jūsų namo sienos. Taip pat reikia žinoti ir savo kiemo ribas, kad vėliau netektų bereikalingai ginčytis su savo kaimynais. Tikėtina, kad turto mokestis, kurį reikės sumokėti priklauso ir nuo to ,kokio dydžio yra tas Jūsų turtas. Taigi jau vien dėl to yra labai vertinga iš anksto sužinoti visą tikslų namo ir kiemo išplanavimą.

Atminkite, kad numatyti būsto rinką ne visada yra paprasta, todėl niekada nesistenkite iššokti aukščiau bambos. Nekilnojamas turtas – cikliškas dalykas. Jo kainos gali tai kilti, tai kristi. Susitaikysite su tuo. Taigi kažko tai laukdami, Jūs galite tiesiog taip ir praleisti savo tikrąjį šansą įsigyti puikius namus. Jums reikia dar žinoti ir tai, jog didesnis namas ne visada reiškia, kad jis yra geresnis. Netgi yra toks senas posakis, jog nereikia pirkti pačio didžiausio ir neva geriausio namo, nes paprastai vis tiek tame bus kažkas ne taip. Bent jau dideli mokesčiai už komunalines paslaugas tai tikrai. Būsto dydis reikia nuspręsti, atsižvelgiant į savo šeimos dydį. Jeigu šiuo metu turite antrąją pusę – tikrai nepirkite dviejų kambarių namo, kadangi tikėtina, jog ateityje, kai turėsite vaikų – Jums tikrai teks plėstis. Juk pagaliau vaikui reikės daugiau erdvės. Be to, pagalvokite ir apie tai, kad, jei kažkada sugalvosite parduoti tą namą – jo daug kas gali tiesiog ir nenorėti. Nedaugeliui žmonių yra reikalingas didelis namas, todėl parduoti gali būti sunku, kaip niekada. Kai kuriais atvejais netgi yra verta pirkti apleistus pastatus, kadangi jų kaina už kvadratus yra labai maža. Žinoma, tai geriausia yra daryti nebent tik tais atvejais, jeigu žinote kažką, kas galėtų po to nebrangiai atlikti įvairias naujojo pastato apdailas. Juk ir taip yra aišku, jog įsigijus labai seną pastatą, jame tikrai lauks nemažai veiklos. Todėl pirmiausia, Jums reikės tiksliai pasiskaičiuoti, ar tai apskritai yra pelninga, ar ne.

Leave a Reply