Negabaritinių krovinių pervežimas Vilniuje – ką reikia žinoti?

negabaritinių krovinių pervežimas vilniujeNegabaritinių krovinių pervežimas Vilniuje yra gana retoka, tačiau labai vertinga paslauga. Taip jau kartais nutinka, kad, pavyzdžiui, valstybėms tenka transportuoti labai didelius krovinius, kurie netilptų nei į jokį mikroautobusą, nei į didelį sunkvežimį. Negabaritinių krovinių pervežimas Vilniuje yra labiausiai paplitęs, jei pažiūrėtume visos Lietuvos mastu. Juk neveltui Vilnius yra Lietuvos sostinė ir visas verslas, importas ir eksportas dažniausiai keliauja per čia ir dar per Klaipėdą – kadangi ten yra uostas.

Negabaritiniai kroviniai – tai tokie kroviniai, kurie išsiskiria iš kitų savo svoriu, dydžiu, forma, ar kokiais nors kitokiais nestandartiniais parametrais. Kaip pavyzdį galime paminėti tokius negabaritinius krovinius, kaip laivai, lėktuvai ir jų detalės, cisternos, jachtos, žemės ūkio mechanizmai, įvairios staybinės ir darbinės konstrukcijos, pavyzdžiui, metalo, medžio ir kitos, įvairūs pramonės mechanizmai.

Ko gero, paprastas eilinis žmogelis nė nesusimąsto apie tai, kad tokius krovinius dar galima kažkur vežioti ir, kad yra tam specialiai skirtos bendrovės. Dabar pažvelgus interneto paieškoje buvo pastebėta, kad viena po kitos staiga ėmė dygti įmonės, kurios užsiima negabaritinių krovinių pervežimais. Tiesa, jei norite išsirinkti tikrai patikimą ir gerą įmonę, turite atsižvelgti į daugelį dalykų. Vienas iš jų yra tai, kiek metų įmonė jau gyvuoja. Kažin ar tik ką įsikūrusios bendrovės turi pakankamai patirties ir gali pasiūlyti aukščiausios kokybės ir saugumo paslaugas. Tiesa, žiūrint iš kitos pusės, juk tokiose įmonėse dirba jauni ir perspektyvūs darbuotojai, arba net ir vyresni yra priimti. Galbūt kaip tik susidaro teigiama darbuotojų vienovė suteiks daug privalumų? Reikėtų tada bent jau susitikti pasikalbėti su vadovais, pažiūrėti, ar Jums sprendimai atrodo priimtini, ar yra gražiai ir maloniai su Jumis bendraujama. Taip pat būtų neprošal pasiskaityti įvairius atsiliepimus internete. Jeigu negabaritinių krovinių pervežimo bendrovė dar yra visai nauja, galbūt atsiliepimų ir nerasite, bet, jei pasirinksite ilgokai gyvuojančią įmonę – garantuojame, kad tikrai rasite įvairių komentarų. Į juos tikrai reikėtų atsižvelgti, kadangi bent jau Lietuvoje žmonės gavę nekokybiškas paslaugas, yra nelinkę nutylėti. O tai ateityje sukelia mažiau problemų kitiems.

Būna, kad negabaritinius krovinius reikia persivežti individualiems asmenims, pavyzdžiui, paprastam žmogui, kuris turi jachtą, ar lėktuvą, arba ūkininkui to prireikia. Tačiau būna situacijų, kai valstybei prireikia tokių paslaugų (kai reikia pervežti nenuosavą, o valstybės turtą – negabaritinį krovinį). Tokiu atveju neretai yra vykdomi įvairūs konkursai ir yra labai kruopščiai pasirenkama negabaritinių krovinių pervežimo bendrovė. Tik patikima bendrovė gali pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas ir padėti susitvarkyti visus reikiamus dokumentus, taip pat ir atstovauti Jus, ar Jūsų įmonę, prie pasienio. Labai svarbu, kad visus klaustukus išspręstumėte jau prieš Jūsų kroviniui pajudant iš pradinės direktorijos. Labai svarbu, kad iš anksto suderintumėte visą kainą, kad ją Jums pateiktų vienu kartu, o ne dalimis. Apskritai, jei turite kokių nors klausimų – nebijokite visko klausti, juk pinigus mokate tai Jūs. Vadinasi ir viską aiškintis galite, kiek tik norite. Tikriausiai žinote, kad tokių krovinių gabenimas yra be galo sudėtingas. Pavyzdžiui, jei krovinis išsiskiria savo matmenimis, neretai tenka keliuose pašalinti kai kurias kliūtis jam (pavyzdžiui, laikinai nuimti kai kuriuos kelio ženklus, troleibusų linijas ir kita). Tai sukelia papildomus nepatogumus kitiems, todėl tokio negabaritinio krovinio pervežimo kaina gali būti didelė. Domėkitės ir visada rasite gerus sprendimus.

Leave a Reply