Negabaritinių krovinių gabenimas

negabaritiniai kroviniaiNegabaritiniai kroviniai, tai kurių svoris arba gabaritai viršiją normą. Negabaritinių krovinių gabenimui yra būtina specializuota technika. Tokia technika tampa vis populiaresnė tarp statybinių įmonių, gamyklų ir kitų įmonių. Negabaritiniai kroviniai, tai gali būti statybinė technika, traktoriai, kombainai automobiliai, speciali technika, kurią pervežti yra labai sudėtinga.

Planuojant krovinių pervežimą svarbu atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Efektyvų negabaritinių krovinių gabenimo maršrutą;
  • Kokia transporto gabenimo rūšis yra tinkamiausia;
  • Būtinų dokumentų paruošimą.

Daugiau informacijos : http://www.baltictransa.lt

UAB „Baltic Transa“ gabena negabaritius krovinius Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Anglijoje, Danijoje, Airijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Italijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Belgijoje.

Dažnai gabenant negabaritinius krovinius atsiranda tam tikros problemos taip dažniausiai nutinka dėl blogo tvirtinimo, o tvirtinti krovinius yra būtina, kadangi blogai pritvirtinus krovinį jis gali:

  • Nukristi-jis gali iškristi vykdant pavojingus judesius;
  • Taip pat gali nukristi sunkvežimis;
  • Taip pat staigaus stabdymo metu krovinys gali sulaužyti automobilio kabiną arba kėbulą. Tokiu atveju kyla pavojus vairuotojo gyvybei.

Negabaritinių krovinių gabenimas yra sudėtingas procesas, todėl svarbiausia yra pasirinkti tinkamą transporto įmonę, kadangi tik profesionaliai dirbanti įmonė negabaritinių krovinių gabenimą gali atlikti kokybiškai ir tokiu būdu nesuteiks jokio vargo jums. Norėdami būti tikri savo pasirinkimu, kreipkitės į mūsų negabaritinių krovinių gabenimo įmonę ,,Baltic Transa“ ir jūsų krovinys bus saugus.

Leave a Reply