Mtb dviračiai su plačiais ratais

Mtb dviračiai

Taigi   reikėtų pradėti nuo to, kad dviračiai   būna įvairūs. Yra gaminami dviračiai skirti atlikti įvairius triukus, taip pat būna tokie dviračiai su kuriais galima leistis nuo kalno labai dideliu greičiu ir taip pat būna   labiau tradiciniai mtb dviračiai. mtb dviratisTačiau   šiuo metu tarp jų atsirado tam tikri skirtumai, atsirado įvairūs variantai. Jei dar prieš penkerius metus pagrindinis variantas   buvo   tik vienas tokiu atveju šiuo metu kalnų dviračių variantų yra jau ne vienas. Pirmasis dalykas nuo kurio prasideda mtb   dviračiai arba kalnų dviračiai ir į kurį   būtina atkreipti dėmesį tai yra 26 colių ratai, tai yra tradicinis variantas, kurį dažniausiai turi daugelis tokios rūšies dviračių. Taip pat yra dar kitas variantas, tai yra 27,5 colių ratai. Jie yra šiek tiek didesni, nei prieš tai paminėti, tačiau šio skirtumo galima   net nepastebėti. Tačiau   yra dar   didesnis variantas, tai yra dviračiai, kurie turi 29 colių ratus. Šie ratai jau yra ženkliai didesni, nei dviračiai, kurie turi 26 colių ratus, bei važiuoti tokiu dviračiu jums bus patogiau, kadangi jūs   labiau pasitikėdami savimi galėsite įveikti   įvairius kalnus ir nusileidimus. Ir valdyti tokį dviratį   norės tikrai kiekvienas, vairuodami tokį dviratį jūs galėsite pajusti tikrą malonumą, kadangi jūs   galėsite pasitikėdami savi įveikti posūkius, nusileidimus, nelygias vietas.   Kai dviračio ratai yra didesni, atitinkamai jie yra geriau pripučiami ir jūs galėsite   išvystyti didesnį greitį, nei vairuodami kitus dviračius.

Atitinkamai mtb dviračiai, kurie turi 29 colių ratus taip pat turi didesnį dviračio rėmą, tai yra pats   dviračio rėmas   tampa didesnis. Tokiu būdu ir dviratis bus sunkesnis. Taigi tarpusavyje dviračiai   visų pirma skiriasi ratų dydžiais. Kitas   skirtumas, kuris yra tarp šios rūšies dviračių tai yra rėmo rūšis.   Atkreipkite dėmesį, kad mtb dviračiai turi du amortizatorius. Taigi yra priekinis ir galinis amortizatorius, kuris   numalšina smūgius, kurie tenka galiniam ratui. Tarkime, kad mes užvažiavome ant kokio nors kalniuko ir amortizatoriaus   dėka bus nugesinamas smūgis, kuris netenka mūsų stuburui. Mūsų organizmui   bus patogiau, paprasčiau važiuoti, kai dviratis turi   du amortizatorius. Tai yra   visi nelygumai bus išlyginami ir jūs važiuosite patogiau, ypatingai tuo atveju jei važiuoja neprofesionalus sportininkas arba jūs nenorite sulieknėti. Taigi geriausias pasirinkimas   yra mtb dviračiai, kurie turi du amortizatorius, tokiu būdu bus patogiau jūsų   nugarai ir jūs   turėsite geresnius įspūdžius iš kelionės, ypatingai jei ji yra tolima, toks pasirinkimas bus geresnis.

Kalnų dviračiai tai yra mtb dviračiai, kurie yra sudaryti iš daugybės   mechanizmų, taip pat jie   skiriasi savo konstrukcija, bei savo paskirtimi. Taip pat šie dviračiai gali būti skirstomi į dar kelias   grupes, tai gali būti krosiniai dviračiai, kurie gali būti įvairaus važiavimo stiliaus. Šie dviračiai yra pritaikyti ilgam važiavimui lygiais keliais, bei yra tokie dviračiai, kurie padeda nusileisti kalnais ir per įvairias kliūtis maksimaliu greičiu. Jei   bus naudojami tokie dviračiai kaip krosiniai tokiu atveju jie bus patvarūs ir greiti. Vidutinis tokio dviračio   svoris yra apie 20 kilogramų, tačiau taip pat gali būti ir lengvesni dviračiai, kurių svoris gali būti nuo 9 iki 14 kg. Bendras visų mtb dviračių bruožas tai, kad jų ratai gali būti   skersmens nuo 26 iki 29 colių. Pasirinkdami tokį   dviratį jūs niekada neapsirinksite, kadangi jis   yra tvirtas ir suteiks galimybę jums   važiuoti patogiau.

 

Leave a Reply