Mikropigmentacija pabrėš jūsų privalumus

Mikropigmentacija

Mikropigmentacija arba  dar kitaip vadinamas permanentinis makiažas tai yra būdas, kurio dėka gali būti koreguojamas odos atspalvis, tai yra viena iš  šiuolaikinės estetinės kosmetologijos sričių.  Procedūra yra sudaryta iš to, kad  su specialaus aparato pagalbą į odą   į 1 mm gylį yra įvedamas natūralus alergijos nesukeliantis dažiklis, kad būtų gaunamos nenuplaunamos linijos. Mikropigmentacija tai yra puiki išeitis tiems žmonėms, permanentinis-makiazaskurie yra alergiški dekoratyvinei kosmetikai ir tiems, kurie nenori kiekvieną dieną gaišti daug laiko kad  pasidarytų makiažą.  Tačiau kaip ilgai gali išlikti šis makiažas?  Makiažas, kuris yra sukuriamas tokiu būdu , nenusiplauna, nenusivalo  ir lieka  ant veido nuo 3 iki 5 metų. Tai priklauso nuo  spalvų kuo jos ryškesnės tuo ilgiau išlieka  makiažas. Taip pat nuo  vietos, kadangi antakiai ir lūpos netenka savo spalvos kur kas greičiau, nei vokai. Atsinaujinimo procesas  jaunoje odoje vyksta kur kas greičiau nei senoje. Taip pat   šio makiažo atsparumas  priklauso  nuo  kosmetologinės priežiūros ir taip pat nuo to kaip dažnai jūs būnate  aktyvioje saulėje.  Vėliau, kai vyksta odos atnaujinimo procesas, jie  yra iškeliami į paviršių ir nusiplauna. Mikropigmentacija  gali būti atnaujinama pagal tai kokie  yra klientų pageidavimai ir pagal tai kaip su amžiumi keičiasi  žmogaus išvaizda.  Tokiu būdu, gali būti koreguojama  antakių linija, kontūras ir lūpų spalva, akys gali būti padarytos išraiškingos.  Prieš tai, kai yra pradedama procedūra  pradinis makiažo variantas yra piešiamas ant kliento veido.

Kai yra atliekama mikropigmentacija gali  būti naudojamas nuskausminimas, kuris  gali visiškai pašalinti skausmą. Lūpų mikropigmentacija yra atliekama, kai yra tepamas tepalas  arba  yra atliekam injekcinė  anestezija, kai yra naudojami šiuolaikiški preparatai.  O   antakių  ir vokų mikropigmentacija yra atliekama naudojant  aplikacinį nuskausminimą.  Tačiau ar yra reikalinga korekcija?  Mikropigmentacijos korekcija tai yra visiškai reali galimybė, tačiau ši procedūra nėra  būtina.  Net jei meistras labai stengiasi ant odos nupiešti piešinį , tačiau jis ant odos gali gulti neidealiai.  Oda tai nėra  mediena.  Todėl  nedidelė korekcija po visiško  atkūrimo   gali atrodyti visiškai idealiai.  Įprastai  šio makiažo korekcija yra paskiriama  ne anksčiau kaip praėjus 1 mėnesiui po  mikropigmentacijos.  Mikropigmentacija tai yra aktuali procedūra tiems kam yra  brangus jų laikas, tačiau jie visada  nori atrodyti  nepakartojamai.  Tokiam  makiažui nebus  baisus joks vanduo ir net aukšta temperatūra.  Jis neišsiteps ir nenusitrins, tokiu  būdu jo savininkė  išsaugos savo grožį,  šviežumą ir patrauklumą net jei jūs būsite paplūdimyje, sporto salėje arba baseine.

Mikropigmentacija  yra atliekama  naudojant tokią techniką, kai pigmentai yra įvedami  į odos paviršiaus sluoksnį su specialių aparatų pagalba, tai suteikia galimybę sukurti   pageidaujamą antakių, akių ir lūpų kontūrą, kuris išlieka  mažiausiai kelis metus. Mikropigmentacija turi tikrai labai plačias galimybes, su šios procedūros pagalba galima ne tik paprastai pakoreguoti  natūralias  formas, suteikti joms aiškumo, pabrėžti privalumus ir nuslėpti trūkumus, tačiau taip pat galima sukurti ryškų  ir išraiškingą makiažą, pasirinkti  ryškias spalvas ir  aiškius kontūrus.  Be to,  šio makiažo dėka  galima nuslėpti daugelį kosmetinių defektų, tokių kaip traumos, randai ir kita.  Daugelis  kosmetikos priemonių, kurias moterys naudoja kiekvieną dieną gali sukelti alergines reakcijas. Pigmentai, kurie yra   naudojami  mikropigmentacijos metu  yra sukurti  mineralu arba organinių medžiagų pagrindu ir taip pat nesukelia  jokios kitos alerginės  reakcijos. Su laiku pigmentai yra visiškai pašalinami per limfinę  sistema. Mikropigmantacija gali  būti atliekama tiek moterims, tiek ir vyrams.

Daugiau informacijos: groziomokslas.lt

 

Leave a Reply