Microblading mokymai ir jų nauda

Technologijos tikrai nestovi vietoje. Kiekvienais metais mes vis galime pasidžiaugti naujais mobiliųjų telefonų modeliais, kompiuteriais, televizorių dizainais ir t.t. Naujos technologijos savo pažangumą pateikia ir grožio sferose. Ir tikrai šiame straipsnyje mes nesiruošiame šnekėti apie plastinės chirurgijos pažengimą. Čia daugiau kalėsime apie labai smulkius, tačiau jau savo pripažinimą pelniusius naujus grožio standartus. Taigi, jei dar nežinote, permanentinis-makiazasdabar yra naujas ūdas susitvarkyti savo antakius, tai microblading. Šiuo metu netgi yra vykdomi microblading mokymai, kurie padeda didinti gerų specialistų kiekį Lietuvoje.

Microblading mokymai šiuo metu vyksta Vilniuje, Kaune ir kai kuriuose kituose miestuose. Taigi, pirmiausia Jums reikia žinoti, kad microblading – tai yra didelė naujovė permanentinio makiažo sferoje. Pigmentacijos dėka ant odos sukuriamas natūraliai atrodantis antakių plaukelių vaizdas. Pirmiausia šis metodas buvo atrastas Kinijoje, o dabar jau sparčiai populiarėja ir visame pasaulyje. Taigi microblading mokymai yra kaip tik Jums, jei dabar ieškote, kur save realizuoti ir norite išbandyti kažką naujo. Ką galite žinoti, galbūt išmokę šios naujos antakių tvarkymo procedūros, jau visai neužilgo galėsite priiminėti klientes ir iš to užsidirbti vieną kitą eurą.

Microblading yra dar palyginti tikrai labai naujas antakių korekcijos, o tiksliau modeliavimo metodas. Vieni šaltiniai teigia, jog jis yra kilęs iš Kinijos, o kiti – kad iš Japonijos. Kaip ten yra iš tiesų, sunku atspėti. Tačiau kilmės šalis čia nėra jau toks labai svarbus dalykas. Šiame metode yra naudojami labai plonyčiai ašmenys, kurie pigmentą tiesiog suleidžia į odą. Smulkūs maži taškeliai atsiranda po oda labai arti vienas kito. Net nėra kai pasteėti tų tarpelių. Visa forma tiesiog sudaro vientisą ir idealią antakių formą. Tai yra panašiai, kaip, kad daromos tatuiruotės, tik tiek, kad, skirtingai, nei su jom – microblading metu, mes nejaučiame jokio skausmo. Štai tokios technologijos dabar yra pažengusios ir grožio srityje. Šis metodas yra tinkamas visiems, kurie nori pagerinti savo antakių išvaizdą ir ilgam laikui. Tik pagalvokite, atsikeliate ryte, o Jūsų veidas toks žvalus, antakiai nė kiek nesusivėlę. Nereikia kas porą savaičių vaikščioti pas kirpėją ir juos pešiotis, bei dažytis. Pasidarę microblading procedūra iš karto galėsite pamiršti apie kokią nors antakių priežiūrą nuo maždaug 8 mėnesių iki metų laiko. Laikas tikrai neįtikėtinas. Rezultatas išlieka tikrai ilgai ir atrodo tikrai labai puikiai – plaukeliai atrodo itin natūraliai. Beje, nėra jokio skirtumo, koks yra Jūsų antakių laukelių kiekis. Naudą labai stipriai gali pajausti visi, kurie yra nepatenkinti savo natūraliais antakiais. Taip pat tokia procedūra labai patinka tiems žmonėms, kurie serga tam tikromis ligomis pavyzdžiui, vėžiu ir dabar kaip tik atsigaudinėja po chemoterapijos. Čia turima omenyje, jog tai puikus būdas atgauti, o tiksliau susikurti dar gražesnius antakius, kuriems jie yra nuslinkę. Taip pat tas galioja ir visiems kitiems asmenims, kurie vienaip, ar kitaip kenčia nuo plaukų slinkimo.

Klientai vieningai sutaria su visažistais, jog antakiai tai tikrai yra labai svarbi viso veido dalis. Juk jie tarsi yra viso veido rėmeliai. Netinkamai suformuoti antakiai gali labai stipriai paveikti Jūsų veido bruožus, o gražūs antakiai – juos labai dailiai ir sėkmingai išryškina. Visada galite tokius dalykus aptarti su savo visažiste. Ji Jums visada mielai patars, kaip galite daugiau save pagražinti tik natūraliais būdais.

Daugiau informacijos: groziomokslas.lt

Leave a Reply