Medžio granulės visapusiškai naudingas kuras

Kodėl medžio granulių naudojimas kurui yra toks patrauklus? Viskas yra pakankamai paprasta medienos granulių naudojimas nedaro jokios neigiamos įtakos klimato atšilimui. Kai deginamos medžio granulės jos išskiria CO2, kurį gauna medžiai jų augimo metu. Be to, medžio granulės yra gaminamos iš medienos atliekų, taip pat jos išsaugo energiją ne tik atsižvelgiant į gamybą ir transportavimą, tačiau ir sukuria kitas galimybes.

Tai yra 100 procentų ekologiškos medžiagos, kadangi jos yra sudarytos tik iš medienos, taigi medžio granulės yra patogus ir ekologiškai švarus kuras. Taigi medžio granulės yra viena iš patraukliausių kuro rūšių, kalbant apie jų ekonomiškumą ir ekologiškumą. Jei kalbėtume apie energijos sąnaudas tokiu atveju medžio granulės atrodo kur kas patraukliau, nei kitos kuro rūšys, o žvelgiant iš ekonominės ir politinės pusės nafta ir dujos tikrai brangs taigi medžio granulės taps dar populiaresnėmis.

Iš medžio granulių gaminamas kuras tai yra atsinaujinanti kuro rūšis, medienos granulės kainos yra vienos iš mažiausių rinkoje, todėl tai tampa puikia alternatyva įprastiniam naudojamam kurui. Šiandien pasaulyje yra gaminama apie 20 milijonų tonų medžio granulių, o ypatingai daug jų yra naudojama Europoje, kadangi tai yra bio kuras, o ši iniciatyva visoje Europje yar labai skatinama. O kai su kiekvienais metais šildymas tampa vis brangesnis yra aktualu ieškotii naudingų alternatyvų.

Kam gali būti naudojamos medžio granulės:

  • Gyvenamų namų šildymui;
  • Jas galima naudoti jei jūs norite gamtoje susikurti laužavietę;
  • Taip pat gali būti puikus absorbentas bio tualetui;
  • Gali būti naudojamas kaip gyvūnų kraikas.

Vizualiai kokybiškos medžio granulės atrodo labai kietos, tvirtai supresuotos, lygios ir blizgios. Granulių kokybė priklauso nuo to iš kokios ž rūšies žaliavos jos buvo gaminamos. Medžio granulės katiluose dega daug efektyviau, lieka kur kas mažiau pelenų. O degdamos granulės nedaro jokios neigiamos įtakos mus supančiai aplinkai, tai ypatingai svarbu stabdant klimato atšilimą ir norint pagerinti mūsų pačių gyvenimo kokybę. Tai visapusiškai naudingas kuras, jūs nustebins medienos granulės kaina ir jų efektyvumas. Nedvejokite.

Leave a Reply