Limuzinų nuoma: svarbiausios taisyklės, kurias pravartu žinoti kiekvienam

limuzinu nuoma vestuvems

Jei nusprendėte vienai ar kitai savo gyvenimo progai išsinuomoti limuziną, pasistenkite, kad limuzinų nuoma nenustebintų jūsų įvairiais netikėtumais. Dėl to geriausia rašytis sutartis – žinosite, kas už ką atsakingas ir ką raštiškai įsipareigoja suteikti limuzinus nuomojanti įmonė. Sutartis dar turi ir oficialų pavadinimą – tai automobilio nuomos sutartis. Joje turi būti numatytos nuomos sąlygos, kuo bus ar nebus papuoštas nuomojamas automobilis, kelionės data ir trukmė (geriausia nurodyti tikslų laiką), maršrutas, t. y. kur tiksliai planuojama vykti, tiksli kaina ir kitos detalės. Turi būti numatytos ir baudos, skiriamos abiem šalims nesilaikant sutarties sąlygų. Jei limuzino nuomotis atsisako užsakovas, paslaugos teikėjui pagal viską turi būti paliekamas užstatas.

Sutartis gali būti sudaroma dviem būdais: elektroniniu paštu arba asmeniui, susidomėjusiam limuzinu nuoma atvykus į nuomos paslaugas teikiančios įmonės biurą. Beje, sutartys daugiausia pasirašomos limuzinus nuomojantis vestuvėms. Kitas sąlygas aptarsime vėliau. Abiem pusėms patvirtinus limuzinų nuomos vestuvėms sutarties sąlygas, užsakovas turi sumokėti 30 proc. bendros limuzino nuomos kainos sudarantį mokestį. Pinigai gali būti mokami banko pavedimu arba atvykus į biurą. Priklausomai nuo konkrečios įmonės, ši suma gali nežymiai kisti ir svyruoti nuo 20 iki 40 proc., kai kurios įmonės pageidauja, kad visa suma būtų sumokama iš karto, o, sandoriui nutrūkus, didžioji pinigų dalis užsakovui grąžinama. Taigi dėmesį atkreipkite į visas šias detales.

Jei limuziną ketinate nuomotis trumpesniam laikui ir mažiau svarbioms šventėms, pavyzdžiui, gimtadieniui, mergvakariui, bernvakariui ar svečių iš užsienio sutiktuvėms, rezervuojant limuziną avanso mokėti nereikia, paprastai nepasirašoma ir automobilio nuomos sutartis. Viskas, ką reikia padaryti – tai užpildyti specialią kontaktinę formą, t. y. nurodyti savo vardą, pavardę, telefoną, el. pašto adresą, maršrutą, progą, datą ir laiką, kuriuo jums reikės limuzino ir kt. svarbius duomenis. Jei laiko daug nėra, pakanka paskambinti telefonu ir pasakyti, kad tam tikrą dieną ir tam tikru laiku bus reikalinga limuzinų nuoma.

Limuzinų puošimas: ką turėtumėte apie tai žinoti ir kodėl verta užsisakyti papuošimo paslaugą?

Kartais žmonės limuzinus nori pasipuošti pagal savo pageidavimus patys, tačiau tai dažnai neįmanoma arba tiesiog per sudėtinga. Paklausite, kodėl. Pirma, limuzinų puošimas patiems užima nemažai laiko, o, antra, naudojamos tvirtinamosios medžiagos, kurios gali apgadinti limuzinų paviršių, taigi gali tekti padengti nuostolius. Taigi puošti limuzino patiems tikrai neapsimoka, juo labiau, kad limuzinų paprastas puošimas kainuoja visiškai pigiai – vos nuo 30 Lt. Kai kurios įmonės, užsiimančios limuzinų nuoma, turi ir specialias galerijas internete, kur galima rasti limuzinų puošybos pavyzdžių.

Jei nerasite tinkamo varianto, galima pasiūlyti savo kompozicijos ar patikusio varianto puošybos eskizą. Limuzinai puošiami kaspinėliais, kaspinais, girliandomis, balionais, dirbtinėmis arba gyvomis gėlėmis, priklausomai nuo metų laiko ir sezono, gėlių kompozicijomis, stambesnėmis ar smulkesnėmis puokštėmis ir taip toliau. Pasirinkus limuzino puošimą gyvomis gėlėmis, gėlių kompozicijomis, puokštėmis ar puokštelėmis, kaina gali svyruoti nuo 50 iki 100 Lt ir daugiau, labai sudėtingos kompozicijos dėl didelio gėlių skaičiaus gali kainuoti ir dar brangiau, tačiau paskaičiuokite, ar ši investicija tikrai vertinga ir ar nepakaks kiek kuklesnių papuošimų? Užsakovams pageidaujant, limuzinai puošiami atsižvelgiant į šventės stilių, šventėje vyraujančias spalvas, pagal pamergių suknelių spalvas ir taip toliau – tereikia viską aptarti susitikus su limuzinų nuomoje dirbančiais žmonėmis ir savo pageidavimus surašyti automobilio nuomos sutartyje. Linkime malonių įspūdžių kuriant savo šventę ir važinėjantis limuzinais.

Leave a Reply