Langų remontas, kuris užtikrins maksimaliai ilgą langų tarnavimo laiką

plastikiniu langu remontas kauneĮmonė UAB ,, Langų srevisas”  siūlo medinių, aliuminių ir platsikinių langų remonto paslaugas, bei  langų reguliavimo paslaugas Kaune ir Vilniuje.

Plastikiniai langai yra labai populiarūs šiuolainėje statybos rinkoje.  Jie yra tvirti, patikimi, patalpoje gerai išsaugo šilumą, tačiau po kurio laiko jūs galite pastebėti, kad langas veikia ne taip jau ir gerai. Labai dažnai langų konstrukcijoje lūžta rankenėlės. Taip pat labai dažnai sugenda tarpikliai. Paprastai jos yra gaminamos iš gumos. Tačiau jei tarpikliai yra netinkami jie jau nesusidoros su savo funkcijomis ir juos reikia pakeisti.

Taip pat laikas nuo laiko visiems langams yra reikalingas reguliavimas. Pavyzdžiui tam, kad langas sandariai užsidarytu ir namuose nebūtų skersvėjo.

Kyla klausimaskodėl profesionalus langų remontas ir langų reguliavimas yra geriau? Kadangi priklausomai nuo individualios situacijos vien tik  langų reguliavimo gali nepakakti- gali prireikti ir kompleksinio visos furnitūros sutepimo. Furnitūros sutepimo jums gali prireikti toku atveju, jei  tasirado keistas girgždesys ar kiti pašaliniai garsai. Tam, kad langas  būtų teisingai sureguliuotas, o visi kiti remonto darbai taip pat būtų atlikti teisingai yra būtina žinoti kaip  veikia viena arba kita  furnitūra.  Kiekviena lango detalė pasižymi savo subtilybėmis, tačiau UAB ,,Langų servisas” žino kaip veikia kiekvienas langų konstrukcijos mechanizmas ir mes galime sutaisyti kiekvieną sugedusį lango konstrukcijos elementą ir jis vėl puikiai funkcionuos.

Pagrindinis mūsų  įmonės tikslas yra suteikti konkrečią diagnostiką, nustatyti koks yra lango gedimas ir atlikti bet kokio sudėtingumo langų remonto darbus, nepriklausomai nuo jų montavimo laiko, mūsų specialistų operatyvumas ir  profesionalumas langams užtikrins maksimaliai ilgą tarnavimo laiką. Jei  jums yra reikalingas langų remontas arba reguliavimas kreipkitės į langų remontą Vilniuje arba  plastikinių langų remontą Kaune.

 

Leave a Reply