Kuo skiriasi SEO ir „Google AdWords“ paslaugos?

google adwords reklamaKo gero, Jūs, kaip ir kiekvienas šiuolaikinis verslininkas, norite naudoti „Google“ paieškos sistemą reklamai, kad Jūsų verslas būtų lengvai randamas internete? Svarstote, kuo skiriasi organinė ir mokama paieška?

Verta paminėta, kad iki 90 procentų pirmą kartą apsilankiusių žmonių Jūsų internetiniame puslapyje, randa įmonę per „Google“ paieškos sistemą. Tiek SEO paslaugos, tiek Google AdWords reklama yra svarbios, norint pritraukti didesnį lankytojų srautą į savo svetainę.

Susipažinkite su šių dviejų paslaugų nauda ir skirtumais. Tai padės Jums suprasti, kaip kiekviena paslauga gali prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės.

 

Organinė paieška:

Įsivaizduokime, kad Jūs norite nusipirkti naudotą automobilį. Įvedus raktinius žodžius „naudoti automobiliai“ į „Google“ sistemą, matome pirmas top tris pozicijas rožiniame fone. Sąrašas įmonių, kurios eina žemiau rožinio fono yra vadinamas organine paieška. Aukštesnes pozicijas šioje vietoje užima tos įmonės, kurios „įtikina“ „Google“ sistemą, kad jų svetainė yra svarbesnė ir geriau pritaikyta su raktiniais žodžiais, nei kitos.

Ką reikia žinoti? Jūs negalite mokėti „Google“ paieškos sistemai, tam, kad atsidurtumėte aukštose pozicijose, todėl Jums reikia optimizuoti savo interneto svetainę, naudojantis SEO paslauga.

 

Kas yra SEO?

„Google“ sistema nusprendžia, kurie puslapiai yra verti aukštesnių pozicijų pagal sudėtingų algoritmų formules. Yra keletas būdų, kaip galima padidinti svetainės reitingus:

  • Atrinkite tinkamus raktažodžius (jie gali būti sudaryti iš kelių žodžių), kurie geriausia nusako Jūsų veiklą ir norite, kad jie būtų aukštose pozicijose, pavyzdžiui, naudoti automobiliai Kaune.
  • Yra labai svarbu nuolat rašyti straipsnius viešai prieinamose svetainėse. Tekstai turi būti rašomi su nuorodomis (pasirinktais raktiniais žodžiais) į Jūsų svetainę.
  • Galima remtis socialiniais tinklais, pavyzdžiui. „Facebook“. Kuo daugiau „like‘u“ ir pasidalinimų – tuo geresni reitingai.
  • Nuolat tvarkykite ir atnaujinkite savo internetinę svetainę.

 

Kas yra mokama paieška?

Tai yra ta paieška, kaip ir buvo kalbėta prieš tai – rožiniame fone ir sąrašas puslapio dešinėje. Pozicijų aukštumas priklauso nuo to, kiek Jūs mokėsite už kiekvieną paspaudimą ant savo svetainės ir kiek raktažodžių pasirinksite.

 

Kurią paslaugą pasirinkti?

Geriausių rezultatų galima pasiekti, jei veiks ir Google AdWords reklama ir SEO.

Iš pat pradžių galima pradėti nuo „AdWords“, nes taip greičiau atsidursite pirmose pozicijose. O laikui bėgant imkite naudoti ir SEO paslaugą, kad būtumėte matomi ir organinėje paieškoje. Viskam tereikia tik šiek tiek kantrybės ir gerų specialistų, kurie Jums galėtu padėti reklamuotis.

Leave a Reply