Kroviniai ir lauktuvės į Varšuvą patiems geriausiems draugams

kroviniai į varšuvąGaila, kai gyvenime atsitinka taip, kad tenka išsiskirti geriausiems draugams. Gerai, jei jūsų draugai išvyksta gyventi ir studijuoti, ar dirbti, į kokią nors ne itin tolimą šalį, pavyzdžiui, Latviją, Lenkiją. Tačiau, ką daryti, jei draugai išsikėlė į Angliją, Ameriką, ar kokią nors Australiją? Apskritai, kai žmogus išsikelia gyventi iš savo gimtojo miesto, tikriausiai pirmiausiai pagalvojame apie tai, kad jo kroviniai į Varšuvą, ar kitos šalies miestą keliavo ilgai ir nuobodžiai.

Daugiau informacijos: http://www.e-express.lt

Jei kažkuris Jūsų draugas dabar gyvena ir dirba, o gal studijuoja Lenkijoje, tikriausiai dažnokai susimąstote, kiek kainuoja kroviniai į Varšuvą, nes norite savo draugams perduoti lauktuvių iš taip pasiilgtos Lietuvos. Pastebėta, kad vienos iš mėgstamiausių emigrantų lauktuvių yra kaimiški lašiniai, sūriai ir juoda duona. Žinoma Lenkija juk nėra taip toli nuo Lietuvos ir jos prekybiniuose tinkluose taip pat galima rasti panašios produkcijos, tačiau jų nėra ką lyginti su lietuviška kokybe. Daugelis peikia lenkiškas mėsas, uogas ir kitas prekes ir nori rinktis tik lietuviškas prekes. Tačiau čia jau mes per daug nukrypome nuo temos. Greičiausiai Jums labai smalsu daugiau sužinoti apie Lenkiją ir jos sostinę Varšuvą, jei ten gyvena nors vienas Jūsų artimas bičiulis?

Varšuva jau daugiau, kaip 400 metų didžiuojasi savo sostinės titulu ir jį puoselėja. Tai ne tik Lenkijos miestas, sostinę, bet ir ekonominis, kultūrinis ir politinis centras. Miesto simbolis – undinė. Varšuva – tai triukšmingo metropolio zona, kuri gali didžiuotis savo istoriniais faktais. Kultūrinis miestas, apsuptas įvairių parkų patenkina kiekvieno turisto skonį ir biudžeto galimybes.

Iš tikrųjų geriausias patarimas Jums būtų, ne tik skaityti pasakojimus apie Varšuvą ir klausytis savo draugų pasakojimų, bet imti ir vieną dieną nuvykti patiems palankyti ir draugo ir šio įstabaus Lenkijos miesto. Tik, kai nuvyksite, jei dar draugas nebus nieko paruošęs, turėkite sąrašiuką, ką tikrai yra verta palankyti Varšuvoje. Įteikite sąrašiuką savo draugui ir drauge leiskitės į pažintines ekskursijas po Lenkijos sostinę.

  1. Senamiestis. Vaikščiojant jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, galėsite atsipūsti nuo miesto šurmulio. Alėjos, aikštės, jaukios kavinukės sukuria unikalią istoriją Jūsų atmintyje. Galite atrasti ir muzikiniu teatrų, bei įvairių ir įdomių galerijų po atviru dangumi.
  2. Kultūros ir mokslo rūmai. Šis pastatas yra užbaigtas 1955 ir yra tarsi „sovietmečio dovana“. Tai realistinės architektūros pavyzdys. Tai aukščiausias pastatas visoje Lenkijoje, būtent dėl to yra verta jį išvysti. Svarbu jį pamatyti ir architektūros studentams, ar mėgėjams. Ten taip pat rasite ir didžiausią Varšuvos apžvalgos aikštelę. 30 aukšte galima pasigrožėti panoraminiu vaizdu į miestą.
  3. Varšuvos sukilimo muziejus. Jis buvo atidarytas 2004 metais. Muziejaus dėka yra pagerbti visi, kurie mirė už savo šalies nepriklausomybę 60 metų, prieš 2004 metus. Šis muziejus yra modernus, todėl jį galima apžiūrėti per įvairius interaktyvius ekranus ir nuotraukas.
  4. Nacionalinis muziejus. Šiame muziejuje apsilankyti yra tikrai verta, nes jis yra sukaupęs eksponatų kolekciją nuo pat antikos iki šių, moderniųjų laikų. Pats muziejaus pastatas yra kilęs iš tarpukario. Antrojo pasaulio karo metu, šiame muziejuje netgi buvo laikinai slepiamas lobis. Čia dar yra organizuojamos įvairios laikinos parodos, kurios pristato menus iš įvairių pasaulio kampelių. Yra ir Lenkijos armijos istorinė, lauko paroda.
  5. Koperniko mokslo centras. Tikra eksperimentų karalystė mokslo ir dangaus kūnų stebėjimų šalininkams.

 

 

Leave a Reply