Kompiuterių remontas Šiauliuose

Kompiuterių remontas Šiauliuose – tai tarsi skubioji medikų pagalba žmogui. Šiandien neįsivaizduojame savo gyvenimo be kompiuterių, jis yra būtinas atliekant kasdieninius darbus ar leidžiant laisvalaikį. Ir jei staiga jis sugenda? Dažnas pasijuntame lyg „be rankų“, kaip sudėtinga kasdienybėje būtų išsiversti be mobilaus telefono ar automobilio. Taigi – skubiai prireikus kompiuterių „gydytojo“, kad būtų nustatyta jo gedimų „diagnozė“ ir jis kuo greičiau būtų sveikas, verta kreiptis į kompiuterių remontą Šiauliuose.

Gedimai, dėl kurių dažniausiai kreipiamasi į kompiuterių remonto Šiauliuose meistrus: sudaužytas ekranas, kompiuteris buvo apipiltas skysčiu, išlūžo maitinimo ar kitas lizdas, neveikia klaviatūra, kompiuteris visiškai neįsijungia, kompiuteris pypsi, bet ekranas nieko nerodo, nebešviečia ekrano lempa, neveikia kompiuterio įkroviklis, nestartuoja programinė įranga, kompiuteris labai kaista, sulūžo korpusas. Jei jūsų kompiuteriui iškilo panašios problemos, verta juos patikėti kokybiškam kompiuterių remontui Šiauliuose.

Nešiojamų kompiuterių remontas Šiauliuose:

  • Gedimų nustatymas, remontas;
  • Ekranų remontas, keitimas (sudaužytų, neveikiančių);
  • Sulietų kompiuterių valymas, remontas;
  • Pagrindinių plokščių remontas
  • Čipų litavimas profesionalia įranga (pakeistiems čipams suteikiama 6 mėnesių garantija);
  • Programinės įrangos sutrikimų šalinimas;
  • Nešiojamųjų kompiuterių baterijų atnaujinimas;
  • Neveikiančių kompiuterių supirkimas;
  • Maitinimo blokelių remontas.

 

Kompiuterių remonto Šiauliuose meistrai taip pat atlieka visos kompiuterinės technikos remontą, remontuoja stacionarius ir nešiojamuosius kompiuterius, LCD ekranus, spausdintuvus, kopijuoklius, GPS navigacijas. Įvertinus gedimą, klientas informuojamas apie jį bei su tuo susijusio remonto kainą.Klientui patogu, nes kiekvienas kompiuteris ar kita kompiuterinė technika registruojama sistemoje, atiduodama registravimo šaknelė, kurios numerį įvedus į sistemą, galima stebėti savojo kompiuterio remonto būseną, kainą. Kadangi kompiuterių remonto Šiauliuose meistrai patys importuoja visus kompiuterio komponentus iš tiekėjų (klaviatūras, maitinimo blokelius, kabelius, dalis, čipus ir t.t.), tokiu būdu aplenkia perpardavinėtojus ir sutaupo kliento pinigų.Visam remontui suteikiama iki 6 mėnesių garantija. Kompiuterių remonto Šiauliuose darbai atliekami su profesionalia įranga. Kompiuterių remonto Šiauliuose įmonė taip pat superka įvairią kompiuterinę techniką, parduoda kompiuterius dalimis bei atskiras detales.

Ilgametėkompiuterių remonto Šiauliuose patirtis, įgytos žinios, bei profesionali įranga leidžia profesionaliai, kokybiškai ir greitai pašalinti ne tik kompiuterių, bet ir elektronikos prietaisų, GPS navigacijų, fotoaparatų, vaizdo kamerų, spausdintuvų problemas. Geras aptarnavimas – tai kompiuterių remonto Šiauliuose sėkmės filosofija.

Leave a Reply