Kompaktiškos dušo kabinos

Dušo kabinos

Įvairių  dušo kabinų  gamintojų funkcijos sutampa, be  pagrindinio  dušo taip pat egzistuoja ir tropinis, tai yra  platus  lietaus  antgalis, taip pat yra hidro masažas, apšvietimas, ventiliacija ir taip pat  dušo kabinos net gali turėti radiją.  Iš pastebimų dusasskirtumų  stiklas arba akrilas, kuris yra naudojamas  gaminant galines dušo kabinos sieneles. Taip pat  dušo kabinos  gali būti  tonuojamos arba permatomos, jos gali turėti  jutiminį arba  mygtukinį   dušo valdymo pultą.  Verta atkreipti dėmesį į tai kokio  gylio yra jūsų dušo dugnas, pagyvenusiems žmonėms yra patogesnis žemas kraštas, o šeimai kur yra maži vaikai labiau tinka dugnas su  aukštu kraštu, kad būtų  organizuojamos visavertės maudynės.  Kaip alternatyva vonioms, dušo kabinos šiais laikais tampa vis populiaresnės. Egzistuoja kelios priežastys, kurios gali tai paaiškinti:

  •  Palyginus su vonia dušas gali sutaupyti net penkis  kartus daugiau vandens;
  • Maudynės trunka kur kas trumpiau, nei maudynės  vonioje;
  • Dušo kabinos  taupo erdvę, kadangi jos  patalpoje  užima  kur kas mažiau  vietos , nei  vonia;
  •  Dušo naudojimas yra kur kas labiau higieniškas, kai  jis yra naudojamas, kadangi muilas ir vanduo yra nuplaunamas tekančiu vandeniu.

Dušo kabinų funkcijos nėra ribojamos tik maudynėmis duše, šiais laikais dušo kabinos gali pakeisti ne tik vonią, tačiau taip pat gali suderinti  turkiškos pirties, masažines ir terapines funkcijas. Pavyzdžiui,  vertikalus  masažas yra teikiamas vandens srove.  Kai kuriose dušo kabinose  gali būti net kojų pėdų masažas.  Taip pat yra  parūpinamas tinkamas spaudimas vertikaliam masažui.  Į tai reikia atkreipti ypatingą dėmesį, kadangi daugelyje namų  be specialios įrangos šios funkcijos bus  nereikalingos.  Priežastis yra pakankamai paprasta turi būti pakankamas vandens spaudimas.  Jei spaudimas yra mažas, tokiu atveju  reikia pasirinkti tokias dušo kabinas, kurios  veiks esant  1,5  atmosferų spaudimui.  Kontrastingo dušo efektas yra suteikiamas, kai jūsų kūną veikia įvairios temperatūros.  Be to, šaltas vanduo yra teikiamas iš  vandens tiekimo sistemos, o karšto vandens  temperatūrą jūs galite pasirinkti savarankiškai. Tokia funkcija gali būti naudojama tiek rankiniame duše, tiek ir tada, kai  yra vertikalaus masažo funkcija.  Taip pat yra mišrios  dušo kabinos, kurios sujungia visus  hidro masažinės vonios  ir dušo kabinos privalumus. Kaip taisyklė, jų dydis  yra pakankamai didelis, tačiau b et kokiu atveju jie sutaupo pakankamai daug vietos.

Dušo kabinų montavimas nereikalauja jokių statybinių darbų, jums nereikės nieko glaistyto, o ką jau kalbėti apie sienų tvarkymą. Jums tik reikės sutvarkyti vandens tiekimą . Kad būtų atlikti visi šie darbai geriau pasinaudoti specialistų pagalba. Rytais gaivinantis dušas, kas gi gali  būti maloniau ir patogiau. Ypatingai tuo atveju jei jums  nepatinka priimti vonią. Šiuolaikiškas dizainas ir   dušo kabinų ypatybės gali  kiekvieną dieną atliekamas maudynes dušo kabinoje paversti tikru malonumu.  Vis daugiau žmonių, kai reikia pasirinkti vonią arba dušą teikia pirmenybę paskutiniam variantui.  Žinoma,  toks populiarumas  yra pagrįstas.  Priešingai nei vonioje, kai jūs maudysitės  sunaudosite  mažiau vandens. Taip pat dušo kabinos  sutaupys vonios kambario erdvę. Kai jūs maudysitės duše jums tai truks kur kas  trumpiau, nei  maudynės vonioje.  Taigi dušo kabinos turi tikrai  ne vieną privalumą.  Jei jūs nutarėte pirkti  dušo kabiną, pasirinkimą reikia pradėti nuo  to kaip atrodo  dušas, tai yra koks yra jo dizainas.  Yra dvi dušo kabinų rūšys, tai yra  uždaros ir atviros.

Daugiau informacijos: dusualeja

 

Leave a Reply