Kokius privalumus suteikia kosmetikos naudojimas?

Kosmetika nuo senų senovės buvo naudojama, siekiant sustiprinti asmenybės išvaizdą. Didžioji dalis žmonių naudoja kosmetiką ir šiuo laiku. Nors kai kurie yra įsitikinę, kad dekoratyvinė kosmetika kenkia, tačiau šis straipsnis įrodys, kad yra visiškai kitaip…naturali kosmetika

Moterys nusipelnė būti gerbiamos, vertinamos ir žavingos. Asmenybė ir išvaizda vaidina svarbų vaidmenį pirmo įspūdžio metu. Nors natūralus grožis toli gražu nėra smerktinas, tačiau natūrali kosmetika jį gali pabrėžti tik dar labiau. Dekoratyvinė kosmetika moterims suteikia daugiau pasitikėjimo savimi Dėl šios priežasties moterys ir naudoja tiek daug kosmetikos.

Sąvoka „kosmetika“ yra labai plati: tai yra kremai, pudra, losjonas, nagų lakai, lūžų dažai ir blizgesiai, spalvoti kontaktiniai lęšiai, akių ir veido makiažo priemonės, plaukų dažai, dezodorantai, plaukų lakai, dušo želė, muilas, vonios druska ar aliejus, kūdikių produktai ir daugelis kitų. Ši plati įvairovė yra skirstoma į du kosmetikos tipus: dekoratyvinę ir higieninę.

Beveik visos kosmetikos sudėtyje yra konservantų ir kvapiųjų medžiagų. Kai kurie konservantai yra parabenas, imidazolidinilo karbamidas, fenoksietanolis ir formaldehidas. Pirmenybė yra teikiama natūraliai kosmetikai, be jokių sintetinių medžiagų, nes ji yra mažiau kenksminga odai, todėl šiuo metu yra labai populiarūs sertifikuoti, ekologiški kosmetikos produktai, kurių sudėtyje yra organinių ingridientų. Taip pat populiarėja kosmetika, kurios didžiają sudėties dalį sudaro vanduo.

 

Kai kurie kosmetikos teikiami privalumai:

  1. Gražinama veido oda;
  2. Gilus odos valymas, nešvarumų šalinimas (kremais, losjonais, kaukėmis…);
  3. Odos drėkinimas, gaivinimas, apsauga nuo šalčio;
  4. Apsauga nuo ultravioletinių spindulių (odos ir lūpų priežiūros priemonės);
  5. Vitaminai A,D,E ir K, kurie suteikia grožio odai ir plaukams;
  6. Gaivumas visą dieną, prakaito kvapo šalinimas;
  7. Spuogų, tamsių dėmių šalinimas;
  8. Makiažas išryškina ir subtiliai pabrėžia veido bruožus;
  9. Stabdomas senėjimas – mažinamos raukšlės.

Tai tik nedidelė dalis kosmetikos suteikiamų privalumų. Tačiau prieš pirkdami kosmetikos priemones, turite atidžiai skaityti etiketes ir rinktis tik tokią, kuri atitinka Jūsų odos ir plaukų tipą.

Leave a Reply