Keltai, kurių dėka jūs galėsite grožėtis Baltijos jūra

keltai is ventspilioKeltai iš Klaipėdos yra labai populiarūs. Žinoma, galbūt kelionė keltu trunka ilgiau, nei kelionė automobiliu, autobusu arba  traukiniu, tačiau  kelionė jūra turi daugybę kitų privalumų. Čia jūs gausite malonumą nuo paties kelionės proceso, o ne tiesiog keliausite iš vieno miesto į kitą.  Praleisti naktį patogioje kajutėje, pasigrožėti jūros platybėmis, pamatyti puikią pramoginę programą ir ryte jau atsirasti kitame mieste, argi tai nėra puiku?

Keltai iš Ventspilio taip pat yra populiarūs. Ventspilis tai  Latvijos miestas, kuris yra įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje. Uostas turi gerą susitikimą su geležinkelio ir automobilių transportu.  Ventspilio uosto keleivių terminalas  yra labai šiuolaikiškas ir  su labai gerų paslaugų spektru, kuris yra siūlomas keleiviams. Šiltomis dienomis kelto denyje galime pasideginti, o jei oras prastas, tai tokiu atveju galima nueiti į kelte esantį spa ir pasimėgauti atpalaiduojančiomis pramogomis. O vakare vyksta tradiciniai tokių keltų  muzikiniai šou, arba jūs galite pasirinkti kazino vykstančias pramogas.

Į kelionės kainą yra įskaičiuotos šios paslaugos:

  • Kelionės mokesčiai;
  • Mokestis už kajutę, priklausomai nuo to kokios klasės kajutę jūs pasirinkote, jų pasirinkimas tikrai yra gausus ir galėsite atrasti sau tinkamiausią variantą;
  • Pramoginė ir poilsinė  vakaro programa, kurios metu vyksta šokiai,  ir karaokės vakarai. Tai jums padės suprasti kas yra kelto naktinis gyvenimas
  • Maitinimas, jūs galėsite mėgautis aukščiausios kokybės ir skaniausiais patiekalais ir gėrimais.

Keltai iš Ventspilio ir keltai iš Klaipėdos yra tikrai dideli ir čia yra viskas ko reikia  geram poilsiui. Jūs galėsite apsilankyti saunoje, treniruoklių salėje,  baseinuose arba  galėsite atnaujinti savo įvaizdį grožio salone. Savo naktis galėsite praleisti naktiniuose klubuose, kuriose jūsų laukia nuotykiai ir naujos pažintys . tačiau jums vertėtu įsidėmėti, kad keltai būna pačių įvairiausių kainų, patogumo ir skiriasi pagal įvairius kitus parametrus.

Kelionės keltu privalumai, tai yra jų saugumas, patogumas, galimybė vežti stambų bagažą ir žinoma žema bilietų kaina.  Pasirinkite kelione keltu ir jūs nesigailėsite, juk tai yra patogiausias kelionės būdas. Todėl jums tikrai verta surizikuoti, juk kas nerizikuoja tas negeria šampano.

Leave a Reply