Kalnų dviračiai įveiks įvairius kalnus

Kalnų dviračiai

Kalnų dviračiai yra skirti jūsų   aktyviam poilsiui ir pastaruoju metu šie dviračiai yra ypatingai populiarūs. Priešingai nei įprasti ir miesto dviračiai, kurie per pastaruosius metus praktiškai nepasikeitė, kalnų dviračiai nuolat keičiasi ir jų konstrukciją tobulina   gamintojai. Pagrindinis   skirtumas, kuris šiuos dviračius  SONY DSC skiria   nuo kitų, tai yra platūs ratai. Taip pat yra šiek tiek sumažintas ir ratų skersmuo, priešingai nei miesto dviračiai. Kalnų dviračio rėmas turi specialią   geometriją,   viskas yra įrengta tokiu būdu, kad jums būtų patogu važiuoti. Didelis pavarų skaičius, nuo 21 iki 27 jums suteiks galimybę važiuoti įvairiais kalnais. Šie dviračiai gali būti naudojami įvairiomis sąlygomis, tačiau tokioje situacijoje yra svarbus patogus ir efektyvus važiavimas, taip pat yra ne ką mažiau svarbus dviračio   svoris. Būtent todėl   dviračių   amortizatoriai, hidrauliniai stabdžiai ir kitos naujos dalys   atsirado būtent šių rūšių dviračiuose. Yra išskiriamos kelios kalnų dviračių   rūšys. Tai yra hardtail ir kelių pakabų. Tokie kalnų dviračiai kaip hardtail neturi galinio   amortizatoriaus. Išverstus šį   žodį iš anglų kalbos jis yra verčiamas kaip kieta uodega. Dažniausiai toks dviratis yra naudojamas pasivažinėjimams prastais keliais, taip pat jei   jūs norite dalyvauti šiuolaikiškose   kroso lenktynėse. Pagal konstrukciją jos gali   būti kietos, tai yra tokie   dviračiai, kurie neturi priekinio amortizatoriaus. Tam, kad būtų sumažintas dviračio   svoris, bei būtų pagerintos jo važiavimo savybės jie yra gaminami naudojant aliuminius lydinius.

Dabar reikia nutarti koks yra jūsų važiavimo stilius. Jei jūs ketinate pirmą kartą įsigyti dviratį, tokiu atveju jums neverta pirkti labai brangaus dviračio modelio. Galbūt jūs dar nenusprendėte koks važiavimo stilius jums labiausiai tinka ir svarbiausia neturite pakankamai patirties jūs tikrai nesugebėsite įvertinti savo   dviračio potencialo. Kalnų dviračiai   tai yra puiki   galimybė pajausti kas yra ekstremalus važiavimas. Dviračių   sporto mėgėjai yra skirstomi į kelias pagrindines kategorijas arba grupes. Jei jums patinka laisvo   stiliaus važiavimas, tokiu atveju jums   patinka greitis, šuoliai ir jums tikrai nepatiks nei viena kliūtis, kai jūs važiuojate. Kalnų dviračiai gali būti naudojami įvairioje disciplinoje. Tačiau toks supratimas kaip laisvas važiavimas yra pakankamai platus. Jei jums labiau patinka važiavimas kalnais ir šuoliai tokiu atveju jums labiau tiks dviratis hardtail. Kai jūs pasirinksite dviračius   taip pat jums verta pasitelkti savo vaizduotę, tačiau yra būtina laikytis vienos , svarbios taisyklės. Dviračio rėmas neturi būti labai didelis, tai yra iki 19 colių, net jei jūsų ūgis yra 190 cm. Kad jūs gautumėte sau optimaliausią dydį tokių atveju jūs galėsite važiuoti patogiai.

Jei jums patinka krosinis važinėjimas, tokiu atveju jūs tikrai neieškote lengvų kelių, jums tinka įvairūs krūviai ir net kalnuotos važinėjimas įvairiomis vietovėmis.   Lenktynės kalnuotomis vietovėmis yra labai populiarios. Šiais laikais tokios   lenktynės yra įtrauktos net į olimpinių žaidynių programą ir niekas negavo tokio pripažinimo. Kalnų dviračiai jums padės įveikti sudėtingus   kalnus ir labai greitus nusileidimus. Pagrindinis reikalavimas, tai yra jūsų jėga ir ištvermingumas, na ir žinoma važiavimo technika nėra paskutinėje vietoje. Jei jūs pradėjote žengti naujus žingsnius kalnų dviračių pasaulyje, tokiu atveju visa tai bus puikis atraminis   taškas. Jūs galėsite įsigyti bazinius įgūdžius kaip valdyti tokį dviratį ir   atitinkamai jūs įgysite gerą   fizinę   formą. Visi be jokios   išimties profesionalai pradėjo savo kelią   būtent nuo tokių dviračių, net ir patys žinomiausi dviratininkai.

 

Leave a Reply