Kaip užmiršti vabzdžių ir uodų įkyrų zvimbimą?

tinkleliai nuo vabzdziuŠiltasis metų sezonas jau prasidėjo. Kai tik ateina savaitgalis neišvengiamai imamos planuoti ir linksmybės gamtoje, prie ežero ar nuosavoje kaimo sodyboje. Galbūt Kaune, prie Nemuno, susikuriate laužą, stebite žvaigždes ir skubėti miegoti tuomet, rodos, visiškai nesinori. Be abejo, nutinka ir taip, jog paskubėti pasukti būsto link paskatina įvairiausi mašalai, vabzdžiai, kurie nepraleidžia progos ir kaip reikiant ima įgristi.

Jums derėtų užbėgti įvykiams už akių ir prieš pradedant poilsiauti, užsukite tame pačiame Kaune į specializuotą žaliuzių parduotuvę ir įsigykite tinklelį nuo vabzdžių. Šis kompaktiškas, daug vietos neužimantis įrenginys Jums gali garantuoti tikrą poilsį.

Be šio tinklelio nuo vabzdžių negali apsieiti nei viena kaimo sodyba ar net nuosavas namas. Šis modernus išradimas pagelbės atsikratyti nemalonaus jausmo, kai musės, uodai, kiti mašalai neleidžia ramiai poilsiauti. Vis zvimbia ir zvimbia. O nutildyti tai labai paprasta – tiesiog užkirsti kelią į Jūsų būstą.

Dar viena naujovė, kuri gali paskatinti įsigyti tinklelį nuo vabzdžių – tai beveik nepastebimas tinklelis , „nesugadinantis“ Jūsų namų interjero, labai paprastai montuojamas. Galbūt yra manančių, jog tinklelis gali temdyti patalpą. Tačiau reikėtų suskubti Jums pranešti, jog šis stebuklingasis tinklelis yra toks plonas ir pagamintas iš tokio kokybiško audinio, jog Jūsų namai nebus nei trupučiu pritemdyti.

Kitas apsauginio tinklelio nuo vabzdžių privalumas – oras į patalpą vis teik kuo puikiausiai galės patekti. Tad su šia modernia apsauga galėsite net ir vėlaus vakaro metu viduje įsijungę šviesą praverti plačiai langus. Juk tai 100 % užkirs kelią bet kokiems mašalams. Jums beliks atsipalaiduoti ir mėgautis grynu oru namie.

O galbūt Jūs esate alergiškas žiedadulkėmis – štai ir dar viena netikėta apsauginio tinklelio savybė – apsauga nuo nepageidaujamų žiedadulkių ar dulkių.

Ar galite įsivaizduoti, jog ši vasara gali būti išskirtinė ir Jūs galėsite pamiršti įkyrų ir labai erzinantį vabzdžių zvimbimą? Įsivaizduoti yra visiškai lengva. Apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių – modernus išsigelbėjimas!

 

 

Leave a Reply