Kaip išsirinkti spintą savo miegamajame?

stumdomos spintosTinkamos spintos miegamajame pasirinkimas yra labai svarbus sprendimas. Spintos – vienas iš daugiausiai ir dažniausiai naudojamų baldų namuose. Būtent todėl, šis baldas turi būti labai funkcionalus ir suderintas su asmeninio stiliaus pojūčiu. Spintos šiuo metu yra parduodamos įvairios: stumdomos spintos, paprastos nedidelės spintos arba tiesiog komodos.

Pirmiausiai nuspręskite, kokio dydžio Jums reikės spintos. Jei drabužių turite nedaug – Jums gali pakakti ir paprasčiausios komodos. Tačiau, jei turite daug suknelių ir kitų drabužių, kurie turi būti ne tik sulankstomi, bet ir pakabinami – reikės didelės spintos. Vienas geriausių pasirinkimų tam yra stumdomos spintos, nes jos yra labai funkcionalios ir talpios. Labai gerai jei spinta turės ir stalčių, ir lentynų, ir vietos pakaboms. Kai kurios spintos netgi turi atskirą vietą papuošalų ar kitų aksesuarų laikymui. Būtent todėl, pirmas Jūsų darbas yra peržiūrėti visus savo drabužius ir įvertinti būsimos spintos dydį. Jei daiktų turite gana nemažai Jums reikės aukštos spintos su antresolėmis. Smulki detalė – jei norite, kad kambarys atrodytų šiek tiek erdvesnis, atviresnis – rinkitės spintą su veidrodžiu vienoje iš jos dalių. Prie tokios spintos bus patogu matuotis drabužius.

Daugiau informacijos : http://www.tgbaldai.lt

Taip pat išmatuokite ir kambario vietą, kurioje bus statoma spinta. Nesvarbu, jei Jums reikia didelės spintos drabužiams, juk, jei ji netilps į kambario išmatavimus, nieko nebus. Todėl tikslus matavimas yra taip pat labai svarbus darbas. Nepamirškite įvertinti ir savo spintos aukščio.

Kitas svarbus dalykas – stiliaus pasirinkimas. Spintą reikia derinti prie kambario dizaino, prie kitų baldų. Pavyzdžiui, jei kambaryje visi baldai yra tamsaus medžio – spinta irgi turėtų tokia būti. Kitaip atrodys visiškai neskoningai. Taip pat, jei kiti baldai yra paprasti, spintai irgi netiks, pavyzdžiui, raižyto medžio imitacijos.

Jei Jums yra sunkoka nuspręsti, kokią spintą pasirinkti – pažiūrėkite internete, kokių yra galimų variantų ir pasiskaitykite forumuose žmonių atsiliepimus apie vienokais ir kitokias spintas. Geras baldų salonas visada suteiks Jums galimybę turėti tokią spintą, kurios Jūs norite, nes galėsite nebūtinai įsigyti jau paruoštą baldą, bet ir užsisakyti individualaus projekto paslaugą.

 

 

Leave a Reply