Greitas randų gydymas su naujomis technologijomis

Randų gydymas

Gilus  odos  pažeidimas sukelia  tokias pasekmes kaip randai. Jie atsiranda, kai yra pažeidžiamas  gilus  dermos  sluoksnis ir poodiniai riebalai, pažeistas  audinys pakeičia  gerą  audinį.  Tokiu būdu susidaro randai, kurie iš esmės yra lokalūs tam tikros  odos  vietos  defektai.  Egzistuoja kelios  tokių defektų  rūšys, labai  dažnai  randai atsiranda nuo traumų, tačiau šiais  laikais  randų gydymas gali būti paprastai atliekamas naudojat lazerius.  Tokias paslaugas  dažniausiai teikia  kosmetologai,  kurie naudoja  šiuolaikiškus lazerinius aparatus, kurie  suteikia galimybę  išlyginti odos defektus ir padaryti randus  nepastebimais.  Kokios yra šios randų šalinimo  procedūros ypatybės?  Toks randų gydymas  naudojant lazerį vyksta pašalinant senas odos sluoksnio ląsteles ir formuojant naudingas sąlygas tam, kad  vystytųsi  lygi ir sveika oda.  Lazerio spinduliai patenka į odos audinius į tiksliai nustatytą gylį ir pašalina jau numirusias ląsteles.  Vienu metu  jis stimuliuoja  elastinų ląstelių dauginimąsi  ir  skatina  kolageno  pluošto atsiradimą.  atitinkamai tai suteikia  galimybę atkurti  odos ląstelių  sudėtį.  Lazeris neįkaitina  ir nepažeidžia odos.  Toks  lazerinis randų gydymas, tai yra  procedūra, kuri nereikalauja  kontakto, ji nesukelia jokio skausmo ir yra visiškai patogi. Taip pat  atliekant tokią procedūrą galima atlikti nuskausminimą, tačiau  dažniausiai to net nereikia.  Kai yra gydomi randai nesidaugina  jokios bakterijos, todėl infekcijos ir uždegimo  rizikos  visiškai nėra.

Randų gydymas ir jo rezultatas  gali būti įvertinamas praėjus savaitei po šios procedūros. Per šį laiką atkuriamas  odos paviršiaus  sluoksnis, kai juos paveikia  lazerio  spindulys.  Kai kuriais  atvejais  odos atkūrimo laikas  gali  padidėti. Lazerinės terapijos būdas su  tokios aparatūros pagalba suteikia  galimybę gauti labai  gerus rezultatus tam, kad  būtų  pašalinami  odos defektai, kurie yra ant jūsų veido ir ant kūno.  Gali būti pašalinamos net serijos  nuo  jūsų pilvo ir jūsų oda taps tokia lygi, kadangi  bus pašalinti visos defektai. Reabilitacijos  periodas po  šios procedūros trunka nuo 5-7 dienų. Tuo metu  gydytas paviršius turėtų būti  apdirbamas  antiseptiniais tirpalais ir reikia  vengti spirito  turinčių medžiagų.   Kai yra  atliekamas randų gydymas yra naudojami specialūs  antgaliai,  per kuriuos  radio statinė  energija pereina į odą. Poveikio rezultatas yra  lokalus kaitinimas.  Tokiu būdu randų gydymas atkuria  odos  paviršių, ji tampa jaunesnes  ir elastingesne.  Lazeris  pagreitina odos gijimą ir padeda  pagerinti odos struktūrą.  Kai yra atliekama  procedūra naudojami patys įvairiausi antgaliai, priklauso nuo to kurioje  zonoje yra atliekama procedūra ir  koks  yra poveikio  tikslas.

Prieš tai, kai bus atliekamas randų gydymas pacientas būtinai turi pasikonsultuoti su specialistu.  Jis gali padėti jums  sukurti  individualią programą, kuri suteiks  galimybę pasiekti  geriausią  rezultatą per labai trumpą laiką. Kartais procedūrą tenka atidėti.  Labai svarbu, kad  randų gydymo technologija netraumuoja odos, todėl kai bus atlikta  procedūra jau kitą dieną  pacientas galės laisvai elgtis.  Randų gydymas, kai yra naudojamas lazeris  nesukels jokio neigiamo poveikio ir nepatogumo, jums  nebus reikalinga ilgai trunkanti  reabilitacija.  Nauja technologija palieka  tik menką raudonumą, kuris  išnyks  pakankamai greitai.  Priklausomai nuo to kokia  yra jūsų odos rūšis ir koks yra randų senumas, kokios traumos pilnas gydymo kursas gali būti  sudarytas  nuo vienos  iki   kelių procedūrų. Tikslų jų kiekį gali nustatyti  tik gydytojas.  Intervalas tarp jų gali būti  nuo 3 savaičių iki mėnesio, kad oda galėtų  tinkamai atsistatyti.  Be to, randai bus pašalinti pilnai arba bus labai menkai matomi, tai labai menkai trukdys žmogui kasdieniniame gyvenime.

 

Leave a Reply