Eukalipto tepalas ir vaikystės prisiminimai

eukalipto tepalasYra tokių nelaimėlių kaip aš, kurie moka peršalti net tada, kai žiema jau seniai pasitraukė iš kalendoriaus lapelių. Matyt gimiau su silpnu imunitetu ir per mažai sportuoju. Taip man ir reikia, kad peršalu, gal kada prisiversiu sportuoti rimčiau! Nebijau būti savikritiška. Šiandien noriu su jumis kartu pasidžiaugti tuo, kad peršalus galima greitai ir lengvai sau padėti, o svarbiausia, produktais, kuriuose nėra kenksmingos chemijos. Tikriausiai visi girdėjote apie labai labai naudingą augalą eukaliptą. Tai va, nuo šiandien žinokite, kad ekologiškos kosmetikos parduotuvės lentynose visada stovi eukalipto tepalas. Tikriausiai eukalipto tepalas ir vaistinėse gyvena, tuo nesidomėjau, palieku tai jums.

O dabar užteks paprasto priminimo, kad eukalipto tepalas labai gerai veikia, kai juo ištepami padai ir krūtinkaulis, dalis krūtinės ląstos. Šiuo produktu gali naudotis ir diedeli, ir maži. Natūralus produktas nekenkia vaikams, bet dėl jo vartojimo vis tiek galite pasitarti su šeimos gydytoju, jei turite kokių abejonių. Kaip sakoma, dėl šventos ramybės.

Man asmeniškai eukalipto tepalas savo kvapu primena vaikystę. Tada gerklė man dažnai perštėdavo, ypač, kai be šaliko palakstydavau lauke. Dabar kai susergu ir mano rankoje atsiduria eukalipto tepalas, aš nevalingai paskęstu laimingos vaikystės prisiminimuose. Tai turbūt vienintelis susirgimo pliusas. Prisimenu mamos žodžius: „Neprarask vaikiškumo, suaugti visada suspėsi“. Šiuos žodžius kartoju ir savo vaikams, kai jie prisigalvoja, kad nebenori būti vaikai, kad nori jau dabar būti suaugę. Tada aš jiems priemenu, kad vaikystės džiaugsmai ir išdykavimai visiems savaime pasibaigia ir einu žaisti kartu su jais. O eukalipto tepalas man padeda būti gera, rūpestinga mama, kokia yra ir jų močiutė. Manau, kad tęstinumas šeimoje yra didelė vertybė, todėl vaikus bandau auklėti taip, kaip buvau auklėta pati. Draugai sako, kad užaugau geru žmogumi ir mano mama dėl to nesiginčija. Žinoma, auklėdama vaikus kiek improvizuoju, nes visiška mamos kopija. Tačiau yra dar vienas dalykas, dėl kurio mes abi visada buvome bendros nuomonės. Tai mūsų namų vaistinėlės svečias eukalipto tepalas. Pripažįstame jo veiksmingumą ir nevengiame apie jį kalbėti ir kitiems. Kaip kad su jumis dabar.

Eukalipto augalas laikomas vaistiniu augalu jau ne vieną dešimtmetį. Tai rodo, kad jis ne rinkodaros bandomas „prastumti“ objektas, o produktas, kurį vartoti yra prasminga. Jei norite, kad jūsų nekamuotų kosulys, tai žinokite, kad eukalipto tepalas palengvina atisikosėjimą. Jūsų namų vaistinėlėje jis turėtų būti nuolatinis komponentas. Namuose visada turėtų būti vaistinėlė su būtiniausiais dalykais. Bintai, pleistrai, vaistai nuo galvos skausmo, tepalas nuo žaizdų, sumušimų ir panašūs dalykėliai vaistinėlės turinys. Be abejo, turėtų jam priklausyti ir termometras, nes kaip kitaip žinosite, ar karščiavimas didelis? Skaudanti galva tai dar nebūtinai ženklas, kad yra per aukšta kūno temperatūra. Karšta kakta kiek patikimesnis požymis, bet delnu palietę žmogaus kaktą nelabai tiksliai atspėsime jo temperatūros dydį. Lygiai kaip neatspėsite, ar labai pavojingas kosulys, kurį turite. Todėl ir patariama eiti pas šeimos gydytoją, nes eukalipto tepalas bronchito atveju gali ir nesuveikti… Su specialistai visada reikia palaikyti ryšį, kai žmogus jaučiasi prastai, ar tai būtų suaugęs sunegalavęs, ar vaikas. Geriau mažiau kosikime ir daugiau kreipkime dėmesio į sveiką gyvenseną. Derinkime savo mitybą, nes subalansuota mityba organizmui labai gerai, iš karto jausitės lengvesni. Pradėkite sportuoti ir turėsite daugiau energijos. Linkiu jums to, ko linkiu ir sau. Sėkmės.

Leave a Reply