Dušo kabinos vonioje

Vonios kambarys tai vieta, kur rūpinamės savo higiena ir ne tik. Stovėdami po dušo vandens srove mes atsipalaiduojame, tarsi nuplauname dienos vargus ir negeras emocijas. Taigi, dušo kabinos bonios kambaryje žmogui suteikia ne tik švarą,dusas bet ir nuima kasdienį stresą. Dušo kabinos naudojamos pradedant naują dieną, tai padeda mums atsibusti, suaktyvinti kraujotaką. Po rytinio dušo būname daug žvalesni nei be jo. Grįžę po darbų arba einame į sporto salę arba pasportuojame namuose, jei leidžia geras oras, nubėgame lauke vieną kitą kilometrą. Sportas apvalo mintis ir padeda iškrauti neigiamą energiją. Tai atpalaiduoja ne ką mažiau dušo kabinos privalumai. Žinoma, po sporto vis tiek keliaujama į dušą, nes reikia nusiplauti prakaitą. Jei sportuodami nesuprakaitavote, tai prastai arba per trumpai sportavote. Sportas, dušas ir gera mityba – tai derinukas geros nuotaikos užtaisui. Sportas yra pakankamai aktyvi veikla, kad žmogus nesijaustų pasyvus, o jei dar sportuoja ne vienas, o su kompanija, tai iš viso puikus laiko praleidimas. Tačiau šiandien mūsų dėmesys keliauja ne sportui, o dušo kabinos įrengimui.

Prieš perkant dušo kabiną patariama patikrinti vamzdynus vonios kambaryje, įsitikinti, kad jie vis dar geros būklės, jei nekeisti daugelį metų. Kai kanalizacija tvarkinga, galima paruošti naujas grindis, jei tai kapitalinis vonios kambario remontas ir vonios kambario pokyčių metas.jei grindų keisti neplanuojate ir nevyksta joks remontas, galite drąsiai vykti į prekybos vietą ir nusippirkti dušo kabiną. Dušo kabinos sumontavimas visiškai nesudėtingas paprastam, nagingam šeimos vyrui. Tad įmanoma apsieiti ir be specialistų pagalbos. Kokie pasirinkimai jūsų laukia prekybos vietoje? Pirmiausia, jei vyras tikrai gražių, plačių vyriškų pečių, tai nerekomenduojama prikti mažiausios dušo kabinos. Paprasčiausiai vyras tokioje kabinoje jausis nepatogiai, jam bus ankšta. Kitas dalykas, nuspręskite, iš kokių medžiagų bus jūsų dušo kabina. Esti stiklinės ir plastikinės dušo kabinos, su padais ir be jų. Pasirinkimai šiek tiek priklauso nuo to, kaip paruošta kanalizacija ir grindys. Modernesnės ir šiuolaikiškesnės dušo kabinos gali būti sudarytos tik iš dušo sienelės… Permatomas, nes nėra ko slėpti, vonios kambarys namuose juk privatumo nestokoja. Be to, visi žmonės yra lygūs, visi realiai turi tokį patį kūną, kuriame nėra nieko stebuklingo, turimes tokias pačias dvi kojas, dvi rankas, galvą ir visą kitą. Žmogaus kūne nėra nieko gėdingo ir nieko, ko kitas žmogus nebūtų matęs iki tol. Nuogumas nieko nebestebina, nes jo pilna visur: snenoje, kur pasirodo „žvaigždės“ ir dainuoje, kino filmuose ir reklamose. Žodžiu, stiklinės dušo kabinos nėra kuo nors išskirtinės, jos gražios ir funkcionalios, puikiai apsaugo nuo to, kad nepatektų vandens ten, kur jo vonios kambaryje būti neturi.

Visuose namuose stovi arba įmontuotos dušo kabinos, arba vonios (ovalios arba kampinės). Dažniausiai šis pasirinkimas priklauso nuo to kiek didelės vonios kambario kvadratūra ir tik po to nuo skonio. Vonios kambario išvaizda tikrai skonio reikalas, nes kalbant apie kainas, tai už tą pačia sumą galima įsigyti arbaba vonią, arba dušo kabiną. Tai, kas mums gražu, yra subjektyvu. Vieniems patinka vonios, o kiti nei už ką neatsisakytų dušo kabinos. Dažniausiai yra taip, kad suaugę asmenys smarkiai nesureikšmina kur praustis, svarbu, kad namuose yra kur nusimaugyti. O vaikams tikriausiai prioritetų viršūnėje vonia, nes joje jiems patogiau ir linksmiau žaisti savo vaikiškus žaidimus.

Daugiau informacijos: http://www.dusualeja.lt

Leave a Reply