Butas Šventojoje patogiam gyvenimui

Butas kurorte yra svajonė daugeliui, kas gali sau leisti turėti du butus vienu metu. Vieną naudoja atostogoms, o kitą kaip nuolatinę gyvenamąją vietą. Patikėkite, net ir Lietuvoje netrūksta žmonių, kurie turėtų savo vardu daugiau nei vieną nekilnojamojo turto objektą tik apie tai garsiai nesigiria. Ar jūs norėtumėte būti vienas iš tų žmonių? Liko tikrai daugiau nei vienas laisvas butas Šventojoje, tad siūlome apsidairyti į tai, ką siūlo Šventosios baldainekilnojamojo turto rinka. Galbūt pamatysite kokį butuką, kuris jus sužavės tiek, kad jį įsigysite ir niekada to nesigailėsite. Butas Šventojoje – puikus pirkinys.

Butas Šventojoje yra tas raktinis žodis, kuris nuves jus prie baigtų statybos projektų, jau ne vienam žmogui tapusių antraisiais namais. Parduodami butai yra skirtingų dydžių, skirtingo kambarių kiekio, vieni su apstatymu, kiti be jo. Nebijokite prisėsti prie interneto ir paprasčiausiai pasidomėti, apsvarstyti savo galimybę nusipirkti dar vieną butą, žinome, kad tikrai ir labai užimtoje dienoje galima ištaikyti truputį laisvo laiko tokioms mintims. Planuoti į ateitį visada verta, nes planai gali virsti realybe, jei planuojama atsakingai. Suaugę žmonės investicijomis nesimėto į kairę ir į dešinę, jie ieško, kur turimas pajamas panaudoti prasmingai. Įsigyti daugiau nekilnojamojo turto tikrai ne vaikiškas sprendimas, o praktiškas. Tuo metu, kol antrame bute negyvenate, netgi galite jį nuomoti terminuotomis nuomos sutartimis. Sutarčių reikia, kad nebūtų problemų tuo laiku, kai bus metas nuomininkams butą atlaisviti, palikti patalpas ir išsikelti gyventi kitur. Tai yra visiškai legalu ir daug kas taip daro.

Jei kas metus vykstate į Šventąją pailsėti atostogų metu, tai butas Šventojoje jums turėtų būti aktualus pirkinys. Apsisprendę, kad norite ten bent retkarčiai pagyventi, turite nuspresti, kokius kriterijus kelsite tam nekilnojamajam turtui. Svarbu viskas, tikslesnė jo buvimo vieta, kaina, kambarių skaičius, patogumai, interjeras, apsatymas, netgi šviesumas. Niekas nemėgsta gyventi bute, į kurį nepatenka saulė nors viename kambaryje šilčiausiu paros metu. Šiluma ir šviesa patinka kone kiekvienam asmeniui. Butas Šventojoje be saulės tiesiog neįsivaizduojamas. Koks gi kurortas be saulės. Tiesa, nors Šventoji ir kurortas, bet esame girdėję, kad vasarą joje ramiau nei Palangoje ar Klaipėdoje. Savo ramybę tausojantys greičiausiai domėsis butu Šventojoje, o ne anuose dviejuose miestuose ir tai bus visiškai suprantama, nes butas Šventojoje – populiari prekė. Išpardavimo jai niekas tikrai nedaro, bet ir „kosminių“ kainų neteikia. Kitaip sakant, butai yra įperkami.

Tiems, kas turi automobilį, butas Šventojoje iš tiesų patogi vieta pagyventi. Su automobiliu galima nevaržomai pakeliauti, netgi aplankyti ir netoli Šventosios esančias Klaipėdą ir Palangą. Galima daug visko pamatyti, nes kurortiniuose miestuose, nors ir sezoniškai, bet vyksta labai daug veiksmo, kokių tik nori kultūrinių ir pramoginių renginių. Būtent tai ir žavi Šventosios gyventojus, kad grįžę į savo butą Šventojoje jie gali ramiausiai pailsėti po viso patirto bruzdesio Klaipėdoje bei Palangoje. Kiekvieniems savi prioritetai dėl atostogų, bet Šiaurinėje Lietuvos dalyje, mūsų akimis, atostogos yra nuostabios. Gal ne tobulos, bet tikrai ne blogesnės nei užsienyje. Galite ir ginčytis, bet tai vis tiek būtų tik viena subjektyvi nuomonė prieš kitą subjektyvią nuomonę ir abi jos būtų lygios. Laisvoje šalyje kiekvienas gali turėti savo nuomonę ir kiekvienas gali kažko nemėgti. Ar jums patinka koks nors butas Šventojoje – tai jūsų asmeninis reikalas.

Leave a Reply