Baseinai, kurie jums padės karštą vasaros dieną

baseinaiMintys apie tai, kad verta įsigyti baseiną aplanko tuos žmones, kurie  turi užmiesčio namus arba sodybas.  Ir ši mintis šauna į galvą visada, kai lauke šilta ir norisi pabėgti iš  tvankaus miesto, paplaukioti vandenyje ir atrodo, kad negali būti nieko geresnio, kaip švarus vanduo nuosavame baseine. Būtent šis faktas ir  padeda apsispręsti pirkti baseiną.

Žinoma daugelis žmonių vasara atostogauja ir išvažiuoja prie jūros, kur gali pasideginti paplūdimyje, tačiau tai yra tik laikinas problemos sprendimas. Juk atostogos baigsis ir teks vėl grįžti į įkaitusius namus. O tie kas įsigys baseiną galės mėgautis vėsiu ir švariu tada, kai tik norės.  Dar vienas privalumas dėl ko verta įsigyti baseiną, tai kad baseino vandens kokybė bus kur kas geresnė, nei  ežero arba tvenkinio. Todėl verta įsigyti baseiną, kadangi jūs galėsite džiaugtis švaresniu vandeniu ir galėsite daug laiko praleisti baseine, kviesti draugus ir mėgautis vandens malonumais ir vasara.

Jei jūs norite įsigyti  baseiną? Pavargote nuo alinančio vasaros karščio?  Internetinė parduotuvė Sportcom.lt gali jums padėti išspręsti visas šias bėdas. Mes jums galime pasiūlyti įsigyti pripučiumus baseinus, karkasinius baseinus arba  karkasinius plieninius baseinus. Tačiau prieš perkant baseiną jums reikia  sužinoti  kokiomis charakteristikomis pasižymi mūsų siūlomi baseinai, tik tada jūs galėsite priimti sprendimą kokio jums baseino reikia.

Baseinų ypatybės:

  • Pripučiami baseinai, tai yra viena iš populiariausių baseino rūšių, įsigyti tokį baseiną nereikia daug pastangų, kadangi jie yra nebrangūs ir juos yra paprasta sumontuoti ir  naudoti. Jie yra paruošiami tiesiog pripučiant viršutinį baseino žiedą, o baseino aptvarą pripildant vandeniu. Šių baseinų privalumas, tai kad jų aptvarai yra gaminami iš patvarios PVC medžiagos ir juos galima labai greitai surinkti, tai gali užtrukti apie 10 min, taip savo asortimente turime pripučiamus baseinus, kurie turi net filtravimo sistemą;
  • Karkasiniai baseinai. Šie baseinai žinoma yra patvaresni, nei pripučiamieji. Jų aukščio ir  formų pasirinkimas taip pat gali būti labai įvairus. Tokius baseinus yra sudėtingiau surinkti, juos galima montuoti pastačius ant žemės, šie baseinai yra gaminami iš galvanizuoto plieno, kuriam yra suteikiama net 5 metų garantija. Karkasiniai baseinai yra dideli ir labai erdvūs, todėl juose gali pramogauti visa šeima;
  • Karkasiniai plieniniai baseinai. Tai yra patvariausias baseinas, kuris yra labai optimalus.  Šio baseino rėmas yra pagamintas iš vientiso metalinio lakšto ir jam suteikiama 10 metų garantija. Jų montavimas taip pat yra sudėtingesnis.

Jei nežinote kur jums galima įsigyti baseinus, kreipkitės į internetinę parduotuvę Sportcom.lt, kadangi mūsų įmonės tikslas yra klientams teikti kokybiškas prekes. O svarbiausia tai, kad mes egzistuojame ne tik internetinėje erdvėje, todėl jūs visada galite pasiskambinti mums ir atvažiuoti pasikonsultuoti, koks baseinas jūsų šeimai būtų tinkamiausias.

 

Leave a Reply