Baseinai – alternatyva kelionei prie jūros

Vasaros metu vanduo yra aktualus labiau nei bet kas kitas. Vasarą geriame vandens, nes dėl didesnių karščių beveik visur nešiojamės su savimi geriamojo vandens buteliukus. Tik ar tai visada gelbsti nuo karščio. Žmogaus poreikiai yra didesni. Norima netik atsigaivinti, bet ir papramogauti. Ne veltui visos moterys dar prieš vasaros sezoną suskumba darytis naujo madymosi kostiumėlio. Kam jo reikia? Reikia todėl, kad po žiemos ir figūra gali būti pasikeitusi, arba senasis atsibodęs, o gal nublukę, o gal nebemadingas. Kitos naujo ieško vien dėl to, kad draugės nusipirko naujus… tas bandos jausmas… tas pats ir su kelionėmis. Visi rėkauja, kad Palangoje atostogos kainuoja daugiau nei užsienyje, bet vis tiek visi plūsta į pajūrį. Kita vertus, ne visi… Atsirado gudručių, kuriems tinka baseinai.

 

Suderinamumas su aplinka ir pritaikymas pagal kiemo dydį. Baseinai gaminami įvairiausių rūšių nuo pripučiamų iki tų, kurie lieka visam laikui. Kaina, dydžiai, išvaizda – visabaseinas tai susiję, kai ieškomi baseinai. Pasirinkimas kiekvienam klientui nėra ribotas, kiekvienas renkasi pagal savo poreikius. Dideli baseinai yra tinkami dideliems kiemams, nes jie užima daug erdvės. Nesvarbu, ar tai būtų laikinas ir ilgalaikis baseinas, jis kieme gali ir nederėti… kad suserinamumas su aplinka būtų pakankamai geras, tam reikėtų pasitarti su baseinus parduodančiu asmeniu ar su dizaino specialistu. Labiausiai patartina prašyti konsultacijos tada, jei baseinai ketinami palikti visam laikui. Konsultacijos metu sužinotumėte viską apie baseinus, ko tik reikia: pripildymo būdai, vandens išleidimas, priežiūra (valymo procedūros), ilgaamžiškumas ir pan. Labiau pasistengus galima kiemo vaizdą sutvarkyti taip, kad baseinai kiemo panoramoje per daug neišsiskirtų.

 

Kas naudojasi pripučiamais baseinais? Pripučiami baseinai turbūt labiausiai asocijuojasi su mažais vaikais. Dažniausiai būtent jiems perkami tokio tipo baseinai. Nieko nenustebinsime pasakę, kad pripučiami baseinai ko gero tarnauja tik vieną vasarą. Tai kodėl tėvų nebaugina tai, kad tokie baseinai gali būti gana nesunkiai pradurti ir nebetinkami naudojimui? Didžiausias motyvas nesigailėti nusipirkus pripučiamą baseiną – tai nedidelės jo kaina. Tokie baseinai neturėtų visą laiką būti palikti ant saulės, nes ir nuo jos gali baseinai gauti neigiamą poveikį. Gal net prakiurti nuo kaitrios saulės. Kaip ten bebūtų, mažieji mėgsta taškytis vandenyje tada, kai negauna už tai jokio barimo ir gali gražiai išdykauti. Vaikams gera pramogauti, kai jie nesijaučia suvaržyti draudimų, kuriuos taip ir knieti pažeisti. Kaip sakoma, uždraustas vaisius visada saldesnis.

Baseinai suaugusiems. Suaugusieji labiau linkę rinkti surenkamus baseinus, o ne tuo, kurie yra sumontuojami visam laikui. Sudedamas baseinas gali būti naudojamas tik tada, kai norisi pamirkti vandenyje, o karštajam sezonui praėjus baseinai gali būti išmontuoti ir kiemas vėl bus erdvus. Rudenį juk nebenori žmonės maudytis lauke, nes maudymosi sezonas jau būna praėjęs. Teoriškai, jei baseinas yra laikinasis, bet daugkartinio naudojimo, tai jis pastatomas vasaros sezonui, ne kalendoriniam, o tam, kurį „padiktuoja“ gamta.

 

Ko reikia norint įsigyti tikrai kokybišką baseiną? Kokybiškai baseinai yra gaminami tose įmonėse, kurios dirba jau ne vienerius metus. Paprasčiausiai ilgametis darbas, gamybos linijų atnaujinimai ir sukaupta patirtis leidžia gaminti gerus baseinus. Neturint patirties bet kuriame versle yra rizika padarytii klaidų. Guodžia tai, kad iš klaidų pasimokoma, o gaminiai turi garantiją. Tad užsisakyti baseinus nebaisu. Be to, patogu, kad juos pristato tiesiai į namus.

Leave a Reply