Apie rąstinio namo gamybą

rastinio namo gamybaJei susiruošėte statyti rąstinį namą, pirmiausia reikėtų rasti gerą tuo užsiimančia bendrovę, kurį turėtų didelę patirtį ir patenkintus klientus. Medienos produktai turi būti gaminami pagal aukščiausius standartus.

Rąstinio namo gamyba yra sudėtingas procesas, reikalaujantis laiko ir tinkamo pasirengimo, todėl tai atlikti gali tik profesionali statybos bendrovė. Pirmiausia reikia turėti statybos planą, kuris yra rengiamas kartu su Jumis ir architektu. Rąstinio namo gamyba turi vykti, atsižvelgiant į šalies, kuriame bus statomas namas, klimato aspektus (vėją, sniegą, karštį ir kitus dalykus). Tik nuo tinkamai paruoštos medienos priklausys Jūsų pastato struktūra, ilgaamžiškumas ir techniniai standartai. Medienos gamyba ir pastato kokybė yra patys svarbiausi aspektai namo statyboje.

Nuo medžio kokybės ir kokybiško jo apdirbimo priklausys pastato struktūrinis patikimumas. Yra labai svarbu, kad Jūsų pasirinkta statybos bendrovė galėtų pateikti sertifikatus apie save ir apie savo produktus. Statyba turi atitikti reikiamus standartus.

Geras pasirinkimas būtų rinktis pušų medieną arba raudonąjį kedrą.

Jūs turite galimybę patys išsirinkti jau apdirbtą medį arba užsisakyti specialų išpjaustymą. Tačiau geriausia yra pasikonsultuoti su pačiais statybininkais – koks rąstų išpjaustymas ir apdirbimas yra pats tinkamiausias Jūsų namo projektui.

Jei norite statytis ne mažą namuką, o didelį, pavyzdžiui, kelių aukštų rąstinį namą su sudėtinga stogo konstrukcija ar nestandartiniais sprendimais, žinokite,kad tokie projektai reikalauja išsamios ir gerai apgalvotos inžinerijos, todėl geriausia būtų, jei statybos bendrovė pati turėtų gerų inžinierių. Priešingu atveju, jei namo projektą kurs vienas asmuo, o statys kitas – gali kilti nenumatytų nesklandumų arba reikės dažnai konsultuotis, o tai tik atima laiką.

Prieš pradedant rąstinio namo statybas, reikia džiovinti medieną. Šiuo metu ji yra džiovinama specialiose kamerose, todėl džiovinimo laikas yra ženkliai sutrumpinamas nei prieš kelis dešimtmečius.

Su visa rąstinio namo gamyba Jūs turite galimybę išsamiai susipažinti, pasikonsultavę su tuo užsiimančiais specialistais.

Leave a Reply