Antakių korekcija

antakių korekcijaAntakiai tai yra  mūsų veido kontūrai. Priklausomai  nuo to kokios formos yra antakiai priklauso tai kaip mus priima kiti žmonės.  Visi mes tikriausiai esame girdėję tokius posakius ,,  niūrus, atviras ir liūdnas žvilgsnis“ arba kažką panašaus.  Žinoma, viskas priklauso nuo mūsų mimikos ir nuotaikos, taip pat labai didelę įtaką daro mūsų antakiai. Antakių korekcija tai yra procedūra, kuri jūsų žvilgsniui galės suteikti daugiau išraiškos.  Antakių forma yra skirstoma į kelias rūšis: apvali, išlenkta, tiesi ir laužta.  Taigi galima pasirinkti sau pačią tinkamiausią rūšį. Pavyzdžiui, merginos, kurių veido forma yra apvali pasirenka į viršų pakeltus antakius.  Su antakių forma neverta labai dažnai  ir kardinaliai eksperimentuoti, o verta kreiptis į profesionalus, kurie  pasirūpins jūsų antakių korekcija, užtikrins tinkamą plaukų trajektoriją ir tuo pačiu jūsų antakiams suteiks prižiūrėtą išvaizdą.

Antakių korekcija yra sudaryta iš kelių etapų:

  • Baltu pieštuku yra pažymimi taškai, kur turi prasidėti ir baigtis  antakis;
  • Specialistas pradeda pešioti antakius;
  • Antakiai yra apdorojami antiseptiku;
  • Baigiamasis etapas – antakių dažymas.

Kiekviena mergina nori atrodyti prižiūrėta, moteriška, graži ir tai nėra taip paprasta kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.  Labai svarbų vaidmenį  čia vaidina antakiai. Nėra paslaptis, kad veido patrauklumas tiesiogiai priklauso  nuo antakių formos ir spalvos. Tačiau tikrai ne visiems gamta suteikė tinkamą  ir gerą antakių formą.  Tam ir yra reikalinga antakių korekcija.  Mes jums siūlome savo paslaugas ir reikiamą antakių korekciją.  Tinkamai  parinkt antakių forma padeda  nuslėpti nuovargio pėdsakus, padarys jūsų žvilgsnį išraiškingu ir  jaunu.  Kai  antakių korekcija yra atliekama protingai jūsų veidas priartės prie idealaus.  Ryškūs, išraiškingi, kruopštūs antakiai suteiks žavesio bet kuriai merginai.  Tačiau labai dažnai šiuo atveju jos pasirenka netinkamą formą ar a tai daro netinkamai, o tai neigiamai veikia išvaizdą. Antakių korekcija yra atliekama praktiškai kiekviename grožio salone, tai yra patogu daugeliui klientų.  Jokiu būdu nereikia taupyti savo grožio sąskaita, be to procedūros kainos nėra labai didelės ir yra prieinamos praktiškai visoms moterims.  Būtent todėl geriau antakių korekciją patikėti  profesionalams.  Pagrindinis mūsų tikslas, kai yra atliekama antakių korekcija, tai yra   nurodyti antakių ribas, sukurti tinkamą antakių formą.  Labai dažnai gamta jau būna nulėmusi t individualią  antakių liniją.  Mūsų profesionalų užduotis ją padaryti ryškesne ir išraiškingesne.  Jūs galite ne tik pasinaudoti mūsų paslaugomis, tačiau taip pat sužinosite visus jums rūpimus atsakymus.  Mūsų specialistai  visada su jumis pasidalins savo patarimais, papasakos apie naujas tendencijas grožio pasaulyje, padės parinkti tinkamą  antakių formą arba spalvą. Tai  yra antakių korekcija.

Bendradarbiavimas su mumis jums visada padės  būti ,,ant bangos“.  Antakių korekcija tai yra sudėtingas darbas ir rasti gerą specialistą, kuris viską tinkamai atliktu nėra taip jau paprasta. Tam, kad antakių korekcija tiktu klientams yra būtina atsižvelgti į daug  faktorių.  Visų pirma,   meistras turi išanalizuoti koks yra jūsų veidas, tai labai veikia pasirinkimą kokios formos bus jūsų antakiai.  Egzistuoja ir kelios kitos detalės,  yra būtina kreipti dėmesį į veido formą.  Jei jūsų veido forma yra kvadratinė specialistas greičiausiai jums patars  pasirinkti pailgintus, aukštus antakius.  Labai daug merginų nori, kad joms būtų atlikta antakių korekcija, tačiau jos nežino,  kokiam meistrui reikia patikėti savo antakius, juk tai yra subtilus darbas.  Mes visada laukiame jūsų, kad jūs gautumėte kokybišką antakių korekciją.

 

 

Leave a Reply