Antakių korekcija tai jūsų nuostabi išvaizda

Antakių korekcija

Mada mums diktuoja labai daug dalykų, net ir antakių formą. Specialistai teigia, kad šiuo atveju šiai madai tikrai neverta pasiduoti. Čia reikia viską daryti individualiai. Antakių linija priklauso nuo veido ovalo, nosies, akių įdubimo, ji tik pavers jūsų žvilgsnį išraiškingu, o neturi akcentuoti į save dėmesį. Antakių korekcija tai yra gražioantakiais formos palaikymas atsižvelgiant į veido ovalą ir proporcijas, svarbiausias tikslas, kad jiems būtų suteikiama kruopšti forma, bei būtų pabrėžiamas jūsų akių grožis. Kai yra pakeičiama antakių linija gali labai smarkiai pasikeisti ir jūsų akių žvilgsnis, gali būti pakoreguojama veido forma. Kiekviena mergina nori būti prižiūrėta, moteriška ir graži, o tai yra labai nepaprasta. Labai svarbų vaidmenį moters grožyje atlieka antakiai.   Tai nėra paslaptis, kad veido patrauklumas tiesiogiai priklauso nuo antakių formos ir spalvos. Antakių korekcija tai yra labai subtilus reikalas, kuris turi būti atliekamas kruopščiai ir visų pirma turi būti įvertinami antakiai. Antakių formos gali būti skirstomos į kelias rūšis, jie gali būti apvalūs, lygūs, išlenkti ir laužti. Tačiau su antakių forma neverta labai daug eksperimentuoti, kadangi ji yra pasirenkama individualiai pagal jūsų veido formą. Jei jūsų veidas yra ovalios formos tokiu atveju puikiai tinka arkos formos antakiai, jei veidas kvadratinis jums puikiai tiks ilgi, aukštai pakelti ir šiek tiek užapvalinti antakiai. Apvalaus veido savininkėms labiau tinka šiek tiek į viršų pakelti ir galuose užapvalinti antakiai. Pailgam veidui tinkamiausias variantas lygūs ir nuo tošies toliau esantys antakiai.

Prieš tai, kai bus pradedamas darbas su antakiais turi būti surenkami visi įrankiai.   Šiuo atveju bus reikalingi pincetai su apvaliais galiukai, antakiams skirti teptukai, nedidelės žirklutės, bei baltas pieštukas skirtas akims. Taip pat prieš tai, kai bus atliekama antakių korekcija reikia įsitikinti, kad visi įrankiai yra idealiai švarūs, o oda šalia antakių neriebi. Kai yra atliekama antakių korekcija labai svarbus jų ilgus ir aukštis. Panaudokite baltą akių pieštuką, kad būtų nupiešta linija, tarsi antakių formos trafaretas. Tai yra puikus būdas gauto įsivaizdavimą kaip turi atrodyti galutinis rezultatas. Be to, yra labai paprasta pašalinti tuos plaukelius, kurie yra pažymėti balta spalva. Jei jūsų antakiai yra labai tankūs juos galima palengvinti pjūvio metu arba juos pašviesinant. Tam, kad būtų pjaunami antakiai tiesiog juos sušukuokite į viršų ir nukirpkite nereikalingus plaukelius, kurie išeina virš viršutinės antakių linijos. Vėliau juos sušukuokite į apačią ir nukirpkite visus netvarkingus plaukelius, kurie išlenda iš apatinės antakių linijos.

Antakių plaukeliai labai dažnai būna ilgesni nei atrodo, kadangi plaukelių galiukai yra šviesesni ir kai jie pasiekia tam tikrą ilgį jie pradeda suktis. Kai jie yra nukerpami yra sumažinamas antakių tankumas, todėl antakiai gula tvarkingiau. Labai svarbu įsiminti, kad jei jums reikia nukirpti antakius, tai reikia padaryti dar prieš tai, kai bus pradedama juos pešioti. Priešingu atveju jūs galite pažeisti antakių liniją, išpešiodami tuos plaukelius, kurie turėjo likti, tačiau buvo per ilgi. Taigi kai bus atlikta antakių korekcija jūs galėsite išeiti į viešumą. Tinkamai sutvarkyti jūsų nepaklusnius antakius jums gali antakių vaškas arba permatomas tušas. Mada dažniausiai netrunka ilgai, ji yra nepastovi, todėl labai nepasikliaukite šia išdavike. Orientuokitės tik į savo skonį ir žinoma savo išvaizdą. Ir tada jūs visada puikiai atrodysite.

Leave a Reply