6d antakiai–natūralu ar dirbtina?

6d antakiai – tai yra procedūra skirta antakiams ir tai yra akivaizdu kaip ir tai, kad po procedūros antakiai atrodo žymiai daliau bei reikalauja mažiau priežiūros. 6d antakiai procedūra, tiek vėliau daroma korekcija, vyksta grožio salonuose arba pas kosmetologę namuose, jei ji dirba privačiai, o tokių specialisčių tikrai netrūksta. Netrūksta, nes gana dažnai organizuojami kursai, kurių metu mokoma kaip daromi 6d antakiai. Taip gimsta naujos specialistės-verslininkės. Auginti Lietuvos moterų verslumų yra labai pagirtinas permanentinis-makiazasdalykas, nes moterys yra ne blogesnės verslininkės už vyrus. Nereikia visokių feministinių kalbų, tai tiesiog yra elementaru ir nereikia sakyti, kad moterys verslo pasaulyje gali būti net aršesnės arba diplomatiškesnės nei vyrai.

6d antakiai – tai dažniausiai nėra tas verslo objektas / paslauga, kuri domintų vyrus. Vyrai supranta, kad rožio industrija yra labai galinga ir ne visada drįsta kelti koją ten, kur moterys labiau nusimano. Gal ir yra grožio salonų, kuriems vadovauja vyrai, bet tai, manytume, yra retas atvejis. Lygiai kaip retas dalykas, kad autoservisas priklausytų moteriai. Analogiškų pavyzdžių, palyginimų galima sugalvoti ne vieną ir ne du. Svarbu, kad žmonės užsiimtų tokia veikla, kurioje gali gerai užsidirbti ir lengvai išlaikyti savo darbuotojus nemažindami etatų skaičiaus ar kitais drastiškais būdais. Reikia pripažinti, kad kartais verslo pasaulis yra žiaurus nepaisydamas to, ar verslu užsiima vyras, ar moterys.

6d antakiai yra grožio specialistų darbas, tai ir reikia tą darbą palikti jiems. Ne veltui jie to mokosi ir už tai ima pinigus, bet jei jums pavyksta savo antakius prižiūrėti savo pastangomis, puiku, galite pas kosmetologes pinigų išleisti mažiau nei kitos damos. Niekam ne paslaptis, kad moterys savo išvaizdai skiria ne vienodai daug dėmesio. Taip yra todėl, kad skiriasi grožio supratimas, kuris yra individualus. Viena mergina graži jausis su firminiais sportbačiais, džinsais ir madinga palaidinuke iš „Adidas“, o kitai būtinai reikės suknelės ir aukštakulnių mažiausiai 8 cm aukščio. Tai, kas mums yra gražu, suformuojame patys. Tas pats galioja ir makiažo kiekiui ant veido bei veidui, plaukams daromos procedūros. Vis mažėja merginų, kurios makiažo nenaudoja, vis mažėja merginų natūraliais plaukais ir daugėja dažytais. Tam tikros įmonės dėl to trina delnais, o vyra, deja, anaiptol ne visada tuo patenkinti. Vyrai pasigenda moteryse to švelnaus moteriai būdingo kuklumo, paprastumo, natūralumo. Todėl keičiasi ir vyrų elgesys su moterimis, kuris, beje, ne visada moteris džiugina… Kitaip sakant, vyrai linki moterims nepateikti savęs kaip prekės ir mažiau laiko skirti išvaizdai, o daugiau savo kultūrai, išsilavinimui, kad su jomis būtų įdomu bendrauti. Tuo tarpu moterys pyksta, kad vyrai bando jas „nusipirkti“ dovanomis. Tik tada kyla klausimas… jei už tai pyksta, kodėl dovanas priima? Galima daryti išvadą, kad abiejų lyčių lūkesčiai suprantami, o trūksta pačio supratingumo. Kaip šauksi, taip atsilieps. Kaip save pateiksi visuomenei, taip su tavimi ir bendraus. Į tai įeina ir didelis reikšmingumas išvaizdai. Ar ji bus natūrali, ar „nupiešta“? Kompromisas gali būti ir tam tikros paslaugos. Pavyzdžiui, 6d antakiai atrodo tikrai natūraliai ir tam pritaria tiek vyrai, tiek ir moterys. Galbūt permanentinis makiažas tam tikrai atvejais yra išeitis? Moterys mažiau laiko praleistų prie veidrodžio ir daugiau laiko galėtų skirti kitkam, kad ir mylimam žmogui.

Daugiau informacijos: groziomokslas.lt

Leave a Reply